۲۸ میلیارد تومان برای چند طرح حیاتی کهگیلویه و بویراحمد اختصاص پیدا کرد.

به گزارش فریاد جنوب ، پیگیری های استاندار کهگیلویه و بویراحمد در استان و تهران منجر به نتایج قابل توجه و تخصیص اعتبارات ویژه برای پروژه های عمرانی کهگیلویه و بویراحمد شد.
با پیگیری دکتر حسین کلانتری ۱۰ میلیارد تومان برای طرح های کوچک آب(در حوزه آب منطقه ای و کشاورزی) کهگیلویه و بویراحمد ابلاغ شد.
با این پیگیری و رایزنی های موثر مبلغ ۹ میلیارد تومان برای طرح تصفیه خانه اضطراری آب شهر یاسوج که تکمیل نبودن به موقع آن از نگرانی های جدی مردم و گلایه آنها در مرکز استان بود، ابلاغ و تخصیص پیدا کرد.

فرسودگی و طول عمر بالای شبکه آب در مرکز استان همواره یکی از عمده چالش های شرکت آب و فاضلاب بود و البته نارضایتی عمده مردم به این شرکت نیز در همین مسأله بود، برای اصلاح خطوط آب در یاسوج نیز پیگیری های تلفنی و حضوری استاندار با وزیر نیرو موجب اختصاص ۵ میلیارد تومان اعتبار برای اصلاح شبکه های آب در یاسوج شد.
وضعیت نامناسب پارک جنگلی و عدم بودجه کافی برای ساماندهی وضعیت آن، از دیگر چالش های مرکز استان بود که در این زمینه نیز با پیگیری های استاندار مبلغ ۴۰ میلیارد ریال برای ایجاد زیرساخت های پارک جنگلی یاسوج تخصیص یافت.

گفتنی است در سایر حوزه های عمران و آبادانی، خبرهای خوبی برای مردم در راه است.