09171417055پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر              
r_search r_search

اجرای طرح نشاط معنوی در ۱۵ بقعه کهگیلویه و بویراحمد   | فریاد جنوب | فریادجنوب

کد خبر: 15296
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۹۸ - ۱۱:۳۹

مدیر روابط عمومی اوقاف کهگیلویه و بویراحمد از اجرای طرح نشاط معنوی در ۱۵ بقعه متبرکه شاخص استان از ۱۳ تیرماه تا ۲۹ مردادماه خبر داد. به گزارش فریاد جنوب ؛رامین چرومی، مدیر روابط عمومی اوقاف و امورخیریه کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: طرح نشاط معنوی با هدف پرکردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان، ترویج […]

اجرای طرح نشاط معنوی در ۱۵ بقعه کهگیلویه و بویراحمد   

مدیر روابط عمومی اوقاف کهگیلویه و بویراحمد از اجرای طرح نشاط معنوی در ۱۵ بقعه متبرکه شاخص استان از ۱۳ تیرماه تا ۲۹ مردادماه خبر داد.

به گزارش فریاد جنوب ؛رامین چرومی، مدیر روابط عمومی اوقاف و امورخیریه کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: طرح نشاط معنوی با هدف پرکردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان، ترویج معارف اسلامی، تعامل و مشارکت با نهادهای فرهنگی همسو، جذب نسل جوان و نوجوان به بقاع متبرکه در جهت کادر سازی برای مدیریت بقاع متبرکه و تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی در جوار بقاع متبرکه استان برگزار می‌شود.

وی افزود: در این طرح که از ۱۳ تیرماه همزمان با ولادت حضرت معصومه(س) آغاز و تا ۲۹ مردادماه مصادف با عید سعید غدیر ادامه خواهد داشت، اردوهای یک روزه و دو روزه برپا شده و در قالب این اردوها، معارف و احکام دین را به دانش آموزان تعلیم و همچنین مسابقات قرآنی و ورزشی برگزار می‌کنیم .

مدیر روابط عمومی اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: دختران و پسران دانش آموز هفت تا ۱۸سال می‌توانند در این طرح شرکت کنند.

چرومی تصریح کرد: با حضور روحانیان مبلغ اعزامی و بومی خیمه‌های معرفت در آستان مقدس برخی امامزادگان شاخص برپا می‌شود، ضمن اینکه بعد از اتمام طرح نشاط معنوی، ارتباط مبلغان با دانش‌آموزان قطع نخواهد شد و مبلغان در قالب طرح‌های دیگر با دانش‌آموزان ارتباط می‌گیرند.

وی اضافه کرد: برنامه‌های طرح نشاط معنوی در سه قالب آموزشی، اردویی و ورزشی در زمینه‌های معارفی، مهارت‌های ده گانه زندگی و فنی و هنری است.

 

نویسنده: مینو آریانفر
نظرات بینندگان