09171417055پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر              
r_search r_search

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پیامی کسب عنوان سوم هندبال آقایان فرازبام خائیز شهرستان کهگیلویه در لیگ برتر هندبال کشور را تبریک گفت. | فریاد جنوب | فریادجنوب

کد خبر: 12144
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۹۷ - ۰۳:۲۵

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پیامی کسب عنوان سوم هندبال آقایان فرازبام خائیز شهرستان کهگیلویه در لیگ برتر هندبال کشور را تبریک گفت. پایگاه تحلیلی خبری فریادجنوب faryadejonoob.ir متن پیام تبریک دکتر علی محمد احمدی بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم امروز شاهد درخشش فرزندان نخبه استان در همه عرصه ها و رشته های […]

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پیامی کسب عنوان سوم هندبال آقایان فرازبام خائیز شهرستان کهگیلویه در لیگ برتر هندبال کشور را تبریک گفت.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پیامی کسب عنوان سوم هندبال آقایان فرازبام خائیز شهرستان کهگیلویه در لیگ برتر هندبال کشور را تبریک گفت.

پایگاه تحلیلی خبری فریادجنوب faryadejonoob.ir

متن پیام تبریک دکتر علی محمد احمدی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

امروز شاهد درخشش فرزندان نخبه استان در همه عرصه ها و رشته های مختلف هستیم که این نشان از پیشرفت و تعالی محسوس جوانان کهگیلویه و بویراحمد دارد که به یقین مایه مباهات، خرسندی و خوشحالی همگان است.
درخشش و کسب رتبه سوم تیم هندبال فرازبام خائیز دهدشت در لیگ برتر هندبال کشور موفقیتی بزرگ و قابل تحسین است که حاصل تلاشهای شبانه روزی مربیان،کادر فنی و بازیکنان نخبه و مستعد این تیم است.
یقینا احراز این رتبه و مقام ارزشمند مایه عزت،افتخار و معرفی توانمندیها و ظرفیتهای بالقوه فرزندان غیور و توانمند شهرستان کهگیلویه در سطح ملی است که باید هم از سوی مسئولان و هم مردم ارج گذاشته شود.
اینجانب کسب این مقام ارزشمند را ابتدا محضر مردم شریف و نجیب استان، مردم شهرستان کهگیلویه و به ویژه تک تک بازیکنان،مربیان و حامیان این تیم پرانرژی و آینده دار تبریک و تهنیت عرض می کنم و آرزوی درخشش و توفیق روز افزون در میادین ملی و بین المللی را دارم.

علی محمد احمدی
استاندار کهگیلویه وبویراحمد

نویسنده: mousavi
نظرات بینندگان