09171417055پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر              
r_search r_search

انفصال خدمت ۴ قاضی در کهگیلویه و بویراحمد؛ ۴۰ کارمند دستگاه قضا مجازات شدند | فریاد جنوب | فریادجنوب

کد خبر: 15741
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۹۸ - ۰۹:۰۶

به گزارش فریاد جنوب ،حجت‌الاسلام غلام‌رضا مزارعی صبح امروز در نشست با خبرنگاران به مناسبت هفته قوه قضائیه یکی از بحران‌ترین کارها در دستگاه قضا را ورودی پرونده‌ها دانست و اظهار داشت: در سال ۹۶ بیش از ۱۸۴ هزار پرونده به دستگاه قضای استان ورود کرد و در سال ۹۷ نیز بیش از ۱۹۷ هزار […]

انفصال خدمت ۴ قاضی در کهگیلویه و بویراحمد؛ ۴۰ کارمند دستگاه قضا مجازات شدند

به گزارش فریاد جنوب ،حجت‌الاسلام غلام‌رضا مزارعی صبح امروز در نشست با خبرنگاران به مناسبت هفته قوه قضائیه یکی از بحران‌ترین کارها در دستگاه قضا را ورودی پرونده‌ها دانست و اظهار داشت: در سال ۹۶ بیش از ۱۸۴ هزار پرونده به دستگاه قضای استان ورود کرد و در سال ۹۷ نیز بیش از ۱۹۷ هزار پرونده وارد این دستگاه شد و چیزی حدود ۱۰ هزار پرونده رشد داشتیم.

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد افزود: به طور قطع با انجام کار فرهنگی و بهره بردن از متنفذین، ریش سفیدان و رسانه‌ها می‌توان جلوی این همه حجم ورود پرونده‌ها را به دستگاه قضا گرفت.

مزارعی با تاکید بر اینکه باید برای کاهش پرونده‌های موجود تلاش کنیم، گفت: این کار با کاهش ورودی‌ها و افزایش نیروها، قضات و تجهیزات و امکانات تحقق پیدا می‌کند.

وی با بیان اینکه همه تلاش‌مان را برای سالم‌سازی دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد انجام داده‌ایم، ابراز کرد: تخلفاتی در این دستگاه وجود دارد اما بر اساس اطلاعات دقیقی که داریم دادگستری کهگیلویه و بویراحمد، دادگستری سالمی است.

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد از انفصال خدمت چهار قاضی و ۱۰ کارمند دادگستری استان خبر داد و گفت: ۴۰ کارمند دستگاه قضا مجازت شده‌اند.

مزارعی عنوان کرد: در مسیر مبارزه با فساد با هیچ شخصی تعارف نداشتیم و با مدیران متخلف برخورد کردیم و حتی در نزاع‌های دسته‌جمعی، دادستان شخصاً ورود می‌کرد.

نویسنده: مینو آریانفر
نظرات بینندگان