پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

اولین واکنش سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی یاسوج پس از انتصاب | فریاد جنوب | فریادجنوب

کد خبر: 14043
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۹۸ - ۱۰:۵۵

به گزارش پایگاه خبری فریاد جنوب ؛ دکتر یزدان پناه نسبت به موارد مطروح و انتصاب خویش بیانیه ای صادرکردندکه در آن آمده است: به نام دادار هستی بخش خدای بزرگ را شاکرم که شروع دوران جدید خدمت بنده در دانشگاه علوم پزشکی استان با ماه عبادت و بندگی مقارن شده است و این خود […]

اولین واکنش سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی یاسوج پس از انتصاب

به گزارش پایگاه خبری فریاد جنوب ؛ دکتر یزدان پناه نسبت به موارد مطروح و انتصاب خویش بیانیه ای صادرکردندکه در آن آمده است:

به نام دادار هستی بخش
خدای بزرگ را شاکرم که شروع دوران جدید خدمت بنده در دانشگاه علوم پزشکی استان با ماه عبادت و بندگی مقارن شده است و این خود فرصتی است مغتنم تا از درگاه ازلی حکمت و معرفتش بابت این فرصت خدمتگذاری شاکر و خشنود باشم.
لازم است کمال احترام و سپاس خود را از جناب آقای دکتر نمکی،وزیرمحترم بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و معاونین محترم ایشان،مجمع محترم نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و استاندار محترم استان و حوزه سياسي استانداري، دانشگاهيان ، نشريات و فضاهاي مجازي وساير نهادهاي مردم نهاد ابراز دارم و از همه بزرگان و دوستانی که الطافشان شامل حال بنده شده است قدردانی نمایم.
امیدوارم در سایه الطاف حضرت حق و با همکاری،صمیمیت و همدلی همه دانشگاهيان و خوبان و با استعانت از این بیت حضرت حافظ”شکر خدا که هرچه طلب کردم از خدا /برمنتهای همت خود کامران شدم” منتهای همت و کوشش خودرا به کار گرفته و حرکتی عقلانی،مومنانه و متعهدانه جهت نیل به اهداف بلند نظام سلامت در استان کهگیلویه وبویراحمد را آغاز کنیم.
بی شک مهمترین پشتوانه و سرمایه اجتماعی ما در این راه وجود نیروهای علمی،متعهد و کارکشته شاغل در جای جای دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد است و بهره بردن از ظرفیت های این سرمایه عظیم انسانی،در صدر اولویت های بنده قرار دارد.
خدایا چنان کن سرانجام کار
تو خشنود باشی و ما رستگار
دکتر پرویز یزدان پناه
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد

نویسنده: Mahsa
نظرات بینندگان
 1. کارمند دانشگاه گفت:

  جناب اقای دکتر یزدانپناه وقت بخیر ، در این راستا و اهداف بلند مدت شما دعاهای ماها بدرقه راه و اهداف شماست.امید وارم با تیم قوی و مدیر و مدبر و کاردانتان جان تازه ای به دانشگاه علوم پزشکی بدهید .

  من الله توفیق

 2. ناشناس گفت:

  ارزوی موفقیت دارم برای اقای دکتر یزدانپناه
  در پناه حق باشین .اقای دکتر مواظب افراد باشین، چشم و نوشتون رو خوب باز کنین ، مخالفان شما کم نیستن توی ستاد دانشگاه ک الان پیش شما چرب زبانی میکنن .خودتون بهتر میدونین چ شخصیتهایی دارن .پایدار باشین

 3. ناشناس گفت:

  از جناب آقای دکتر یزدان پناه عاجزانه تقاضامندیم فکری به حال نیروهای شرکتی حاشیه شهر بکنند تا زودتر شروع به کار بکنند .