09171417055پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر              
r_search r_search

با پیگیری محمد علی وکیلی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی؛تشکیل کمیته حقیقت یاب در مجلس درباره اتفاقات "چنار محمودی" | فریاد جنوب | فریادجنوب

کد خبر: 20016
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۹۸ - ۱۲:۱۸

فریاد جنوب؛ عضو هیئت رئیسه مجلس از تشکیل کمیته حقیقت یاب درباره اتفاقات رخ داده در روستای چنار محمودی شهرستان لردگان خبر داد. محمدعلی وکیلی در گفت وگو با خبرنگاران درباره تشکیل کمیته حقیقت‌یاب درباره  اتفاقات رخ داده در روستای چنار محمودی در شهرستان لردگان گفت: امروز درخواستی برای اعمال تبصره یک ماده ۴۵ آیین […]

با پیگیری محمد علی وکیلی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی؛تشکیل کمیته حقیقت یاب در مجلس درباره اتفاقات “چنار محمودی”

فریاد جنوب؛ عضو هیئت رئیسه مجلس از تشکیل کمیته حقیقت یاب درباره اتفاقات رخ داده در روستای چنار محمودی شهرستان لردگان خبر داد.

محمدعلی وکیلی در گفت وگو با خبرنگاران درباره تشکیل کمیته حقیقت‌یاب درباره  اتفاقات رخ داده در روستای چنار محمودی در شهرستان لردگان گفت: امروز درخواستی برای اعمال تبصره یک ماده ۴۵ آیین نامه داخلی مجلس درباره حوادث اخیر  از سوی تعدادی از نمایندگان تنظیم و به هیئت رئیسه تقدیم شد.

اعلام وصول سؤال ۴ نماینده از ۳ وزیر در مجلس

وی با بیان اینکه در ماده ۴۵ مطرح شده وقتی واقعه مهمی در کشور رخ می‌دهد و احتمال سوءمدیریت وجود دارد، نمایندگان مجلس می‌توانند از هیئت رئیسه تقاضا کنند که کمیته‌ای را مأمور کشف حقیقت کند، ادامه داد: این درخواست برای پیگیری مشکل پیش آمده در روستای چنار محمود شهرستان لردگان انجام شد.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هیئت رئیسه مجلس این درخواست را به کمیسیون بهداشت و درمان که کمیسیون تخصصی است ارجاع داد که کمیته‌ای را برای کشف حقیقت مأمور کند و گزارشی دال بر اصل واقعه و اتفاقات در حاشیه این ماجرا و یا تخلف احتمالی یا سوءمدیریتی که صورت گرفته را به مجلس گزارش دهد.
وکیلی خاطرنشان کرد: زمان این مأموریت در آیین‌نامه پیش بینی شده و این درخواست به معاون نظارت مجلس ارجاع شده که به کمیسیون بهداشت برود تا کمیته حقیقت‌یاب تشکیل شده و گزارشی را به نمایندگی از مجلس از اصل ماجرا تهیه کند.
وی تصریح کرد: گزارشی تهیه شده در نهایت در صحن علنی مجلس قرائت می‌شود.

نویسنده: میر امید
نظرات بینندگان
 1. علی بخش تاج ملک یاسوج شاهد 11 گفت:

  کمیته حقیقت یاب برای اینکه اگر دولت مقصر بود یطوری ماس ماللیش کنند یا برای مردم که اگر مقصر بودند بگیند نصرتد تمام
  بفرض مردم مصرند چرا گذاشتند به اینجا برسه به این تعداد برسه در هر صورت دولت نقر هست اول کوتاهی کرده با دوم سرنگ آلوده وارو کرده

 2. محمود _ ح از یاسوج گفت:

  معمولا در این برهه از وضعیت موجود، چشممان به حقیقت آب نمیخورد زیرا وجدانها خوب بیدار نیستند .
  اگر به افراد مظلوم مبتلا مصاحبه گردد حقایق روشن ، و قلوب دردمند کمی تسکین می یابد . تشکر از وکیلی بزرگوار !

 3. ناشناس گفت:

  با تشکر از آقای وکیلی نماینده مردم دار !
  چنانچه با خود مردم مصیبت زده مبتلا به ویروس … بدون فشار مصاحبه گردد دلهای رنجیده ملت ایران بویژه قوم مظلوم لر خوش طینت ، تا اندازه ای تسکین پیدا میکند ، ممنون !
  تا

 4. ناشناس گفت:

  دیدگاه نمیخواهد دیده شود علت چیست ؟