09171417055پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر              
r_search r_search

بیش از 80هزار نفر کهگیلویه و بویراحمدی بیمه شده بیمه آتیه سازان حافظ هستند | فریاد جنوب | فریادجنوب

کد خبر: 15365
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۹۸ - ۱۲:۵۰

ضمن عرض سلام و ادب خدمت مديريت و مجموعه همكاران ارزشمند سایت فریاد جنوب و عرض ادب و احترام خدمت تمامي همكاران پرتوان خودم در شركت بيمه اتیه سازان حافظ كه تمامي سعي و تلاش خود را مصروف اعتلاي نام پر آوازه شرکت بیمه اتیه سازان حافظ مي نمايند. حجت اله مرزبان هستم ۳۳ ساله، […]

بیش از ۸۰هزار نفر کهگیلویه و بویراحمدی بیمه شده بیمه آتیه سازان حافظ هستند

ضمن عرض سلام و ادب خدمت مديريت و مجموعه همكاران ارزشمند سایت فریاد جنوب و عرض ادب و احترام خدمت تمامي همكاران پرتوان خودم در شركت بيمه اتیه سازان حافظ كه تمامي سعي و تلاش خود را مصروف اعتلاي نام پر آوازه شرکت بیمه اتیه سازان حافظ مي نمايند.
حجت اله مرزبان هستم ۳۳ ساله، دارای مدرک لیسانس( دانشگاه یزد) و ارشد(دانشگاه شمال) و دکتری(دانشگاه ازاد زاهدان) در رشته حسابداری. از دی ماه ۹۶ به عنوان مدیر بیمه آتیه سازان استان کهگیلویه و بویراحمد مشغول خدمت هستم.
بزرگترين افتخار حرفه اي بنده كاركردن با عزيزان و بزرگان مجموعه وزارت بهداشت، بیمه سلامت و مديران ارزشمند و دور انديش شركت بيمه اتیه سازان حافظ چون دکتر ریاحی فر(مدیرعامل)، دکتر اباذری(معاونت پشتیبانی)، دکتر فرزانه(معاونت فنی)، دکتر جباری( معاونت طرح و توسعه)دکتر علیجانی (معاونت امور شعب و نمایندگان) و ساير سروران ارجمندم از جمله همکاران خودم كه بي منت تجربيات ارزشمندشان را در اختيارم قرار داده و مي دهند.
همكاران من در ساير شعب توانمندي ها و قابليت هاي بسيار بسيار بالايي دارند به نحوي كه در شاخص پرتفو جزء برترين شعب در بين ساير شركتها مي باشند. در بودجه ابلاغي و چشم انداز شركت شاخص اصلی كسب پرتفوي مناسب در رشته تخصصی شرکت اتیه سازان حافظ بیمه مکمل درمان است كه شامل ۵ قرارداد بزرگ کشوری از جمله وزارت اموزش و پرورش، سازمان بازنشستگی کشوری، کانون بازنشستگان تامین اجتماعی کشور، سازمان حمل و نقل و پایانه های کشور و موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی کشور میباشد. و طي یک سال حضور بنده باعث جذب ۱۳ قرارداد استانی با ادارات کل استان کهگیلویه و بویراحمد می باشد.
لذا نگرش ، تفكرات موفق، شناخت موانع رسيدن به موفقيت ، شناخت جايگاه خودمان در وضعيت موجود و شناساندن نقطه اي كه مي خواهيم به آن برسيم (به خود و همراهان) عوامل مهمی هستند که راه رسیدن به قله موفقیت را هموار میکنند ، اين نگرش در بنده و كليه همكاران شعبه و نمايندگان استان کهگیلویه و بویراحمد وجود داشته و دارد كه هميشه جز بهترينها خواهيم بود.
نظر شخصی درباره بیمه؟
یکی از ارکان توسعه اقتصادی درهر کشوری صنعت بیمه است . بیمه به لحاظ ایجاد سازوکار جهت کاهش ریسک هر فعالیت ، از گذشته مورد توجه فعالان اقتصادی بوده است . پیشرفت بیمه در هر کشوری با میزان توسعه یافتگی آن ارتباط مستقیم دارد. ترمیم وضعیت اقتصادی ، افزایش مبادلات ، ترقی سطح زندگی وتوسعه سرمایه گذاری موجب پیشرفت بیمه در آن کشور می شود و متعاقبا پیشرفت و اشاعه بیمه نیز به بهبود وضعیت معیشت افراد ، حفظ ثروت ملی وتشکیل پس اندازهای بزرگ کمک می کند.
صنعت بیمه در دنیا از جایگاه ویژه ای برخوردار است و باعث ایجاد رفاه در جامعه می شود. در جوامع توسعه‌یافته این صنعت با تنوع و نوآوری در ارائه خدمات توانسته جای خود را در فرهنگ عمومی باز کند.
اگر قرار است تا پایان برنامه ششم توسعه ضریب نفوذ بیمه به ۷ درصد افزایش یابد ، بنابراین باید در فروش خدمات بیمه‌ رشد قابل توجهی داشته باشیم. این رشد میسر نیست مگر بیمه گران در مقابل نیازها و انتظارات مردم پاسخگو باشند.
تعداد نمایندگان و کارگزاران طرف همکاری با شعبه شما چه تعداد است ؟
تعداد ۲۶ نماينده و ۹ بازاریاب در كل استان (۵ نمایندگی ویژه، ۳ کانون بازنشستگان تامین اجتماعی، ۳دفتر پیشخوان و ۱۵ اداره تعاون اموزش و پرورش شهرستان) می باشد.

آیا شبکه فروش نقش حمایتی برای شعبه را داشته ؟
مطمئنا چنين بوده و خواهد بود. امروزه نقش شبكه فروش در توسعه بیمه مکمل درمان كاملا هويداست.
خط مقدم فروش در زنجیره تامین موفق متعلق به شبکه فروش و نمایندگان بوده و ما نیز از این قاعده مستثنی نبوده و نمیخواهیم باشیم زایراکه ماندگاری پرتفوی های با واسطه ( شبکه فروش ) بسیار مستدامتر از پرتفوهای مستقیم است . توانمند سازي شبكه فروش ، هدايت و نظارت و پشتيباني وظيفه اصلي شعبه مي باشد. ودر این جا لازم است فرصت را غنيمت شمرده از يكايك نمايندگان عزيز كه در خط مقدم فروش بيمه آتیه سازان حافظ استان کهگیلویه و بویراحمد هستند تقدير و تشكر نموده و اذعان نمايم كه بخش مهمي از اين موفقيت مرهون تلاش و كوشش آنهاست.
ترکیبب پرتفوی شعبه شما شامل چه رشته ها و به لحاظ تقسیم بندی آماری چگونه است ؟
پرتفوی ما مربوط به رشته تخصصیمان بیمه مکمل درمان میباشد که در شرکتهای بیمه ضریب خسارت هر رشته باید معقول بوده و یک حاشیه سود منطقی برای ذینفعان سازمان وجود داشته باشد ولی متاسفانه در رشته بیمه مکمل درمان رابطه منطقی بین حق بیمه تولید شده و خسارات پرداختی و معوق وجود ندارد و این به نفع شرکت بیمه نیست انشالله که با تدابیر اندیشیده شده مشکلات پیش روی حل شود.
چه برنامه هایی جهت توسعه پرتفوی و فعالیت شعبه کهگیلویه و بویراحمد در سال ۹۸ دارید ؟
برنامه ها و چشم انداز ما براي سال ۱۳۹۸ رساندن پرتفوي مکمل درمان به حد بالا و كسب جايگاهي درخور شان و منزلت بيمه آتیه سازان حافظ در رقابت سالم با ساير شركت هاي مستقر در کهگیلویه و بویراحمد خواهيم نمود ضمن اینکه توجه لازم به ضریب خسارت شعبه داریم .
نحوه ارائه خدمات بیمه اتیه سازان حافظ چگونه است؟
نحوه ارائه خدمات در کلیه قراردادها اعم از استانی و کشوری در مراکز طرف قرارداد بصورت آنلاین بوده و بیمه شدگان محترم با ارائه شماره ملی می توانند بصورت آنلاین از خدمات ما استفاده نمایند. در صورت مراجعه بیمه شده به مرکز غیر طرف قرارداد با ارائه مستندات به شعبه یا شبکه برو نسپاری مریوط به شرکت آتیه سازان حافظ خسارت دریافت می نمایند.
مراکز درمانی طرف قرارداد؟
کلیه بیمارستان های دولتی مرکز استان و شهرستانها که شامل ۶ بیمارستان می باشد، مراکز درمانی تعدادی بالغ بر ۱۰۰ مرکز در تمامی شهرهای استان ( آزمایشگاه، فیزیوتراپی، تصویربرداری، دندان پزشکی، داروخانه، دی کیلینیک و … ) میباشد.
شرایط بیمه انفرادی مطرح شده؟
علیرغم اینکه اقدامات اولیه در جهت اجرا انجام شده ولی تاکنون عملی نشده است که این قول را به مردم عزیز میدهیم در اینده ای نه چندان درو عملی خواهد شد. و اگر بخوایم به صورت مختصر به آن بپردازیم:
طرحی است که به منظور رفع نیاز افراد برای اخذ خدمات درمان تکمیلی به صورت انفرادی طراحی شده است.
هدف: تحت پوشش قراردادن آحاد مردم .
متقاضیان: افراد کمتر از ۶۵ سال و دارای بیمه پایه.
وضعیت قرارداد آموزش پرورش و سازمان بازنشستگی کشوری چگونه است؟
قرارداد سازمان آموزش وپرورش از تاریخ ۱/۳/۹۳ بصورت مستمر .با شرکت آتیه سازان در دو طرح کارکنان شاغل ( رسمی، پیمانی، و قراردادی) و والدین غیر تحت تکفل و همسر کارکنان اناث منعقد گردید. قرارداد بازنشستگان، از کارافتادگان و وظیفه بگیران مشترک صندوق بازنشستگی کشوری از تاریخ ۱/۳/۹۰ تاکنون بصورت مستمر با شرکت آتیه سازان حافظ منعقد گردیده و
شایان ذکر است که قرارداد سازمان بازنشستگی کشوری و آموزش پرورش بصورت صندوقی منعقد گردید و پرداخت خسارتبه بیمه شدگان با سازمان های مربوط می باشد.

با توجه به تحصیلاتتون در رشته حسابداری و اقتصاد تاثیر خصوصی سازی بر صنعت بیمه میتواند چگونه باشد؟
خصوصی سازی با نیمه رقابتی کردن صنعت بیمه تاثیر مثبتی بر این صنعت گذاشته است . ورود بیمه های جدید منجر به احساس نیاز به رقابت در بین سایر بیمه ها “حتی بیمه ایران با دارا بودن ۴۰ درصد سهم بازار بیمه” شده است .
نمایندگان فروش از لحاظ کمیت افزایش یافته اند ، اما متاسفانه از نظر کیفیت شاهد پیشرفتی دراین بخش نبوده ایم . شرکت های بیمه با انتقال دانش ، مهارت وآموزش به آنها باید به جبران کمبودها دراین بخش کمک کنند.

چنانچه نقطه نظر خاصی درجهت تکمیل مطالب از منظر خویش دارید بیان فرمائید ؟
در بازار موجود همه شركتها بابحران های عدیده ای روبرو هستند ، شركتهايي در اين آزمون موفق خواهند شد كه بتوانند تهديدات را به فرصت تبدیل نمايند. اگرتوانستیم عدم تقاضای مشتری به محصولمان را پیدا کنیم مطمئنا یک تهدید به فرصت تبدیل شده. لذا نگرش ، صداقت ، خواستن و علاقه ، دانش ومهارت فروش، تفكر سيستمي ، اعتقاد به تغييرو توجه بیشتر به مشتری و ارائه خدمت متمايز به وی به نحوي كه وی را مشعوف برند خود نمائیم راه رسیدن به هدف و راز ماندگاری ماست که این مهم فقط از طریق آموزش و بهبود در تمام سطوح سازمان امکان پذیر میباشد .
زمان به تندی در حال سپری شدن است و شركتها به سرويس هاي خسارت و همراه بودن با مشتري نگاه عميق و زیرکانه ای داشته باشند؛ در غير اينصورت نتیجه قضاوت مشتریان و عامه برایمان بي رحمانه خواهد بود!!.

نویسنده: میر امید
نظرات بینندگان
 1. دهدار گفت:

  با سلام تحت پوشش بیمه طلایی آ.پ هستم چون بیماران خاص هستیم و مدام درگیر با معالجه پرهزینه و داروی خاص با قیمت بالا نیاز شدید به دریافت خسارت بیمه ای هستیم ولی متاسفانه از مهر ماه تاحال پرداخت نکردنوچنانچه پرداخت کنند خیلی کمتر از هزینه کرد میدهند و هیچ کس پاسخگو نیست ازطرفی نرخ بیمه تکمیلی سال جدید بالارفته لذا از جناب دکتر مرزبان تقاضا داریم رسیدگی بفرمائید سپاسگزارم

 2. مرزبان گفت:

  با سلام و احترام
  با توجه به اينكه قرارداد اموزش و پرورش و تعهدات درون قرارداد به صورت كشوري توسط وزارت عقد ميشود در نتيجه در بحث ارزيابي خسارت مربوط به تعهدات قرارداد ميشود و هيچگونه دخل و تصرفي توسط بيمه اتيه سازان انجام نميشود
  و اما در بحث بازپرداخت خسارت هاي متفرقه اموزش و پرورش:
  اين قرارداد صندوقي ميباشد يعني مبلغ كسري از حقوق فرهنگيان به حساب صندوق درمان وزارت اموزش و پرورش واريز ميشود و خسارت هاي موجود نيز از همان طريق و توسط وزارت به حساب فرهنگيان واريز ميشود.
  اميدوارم توانسته باشم با توضيحات رفع ابهام كرده باشم.

 3. محمدی گفت:

  ….. بازترین بیمه، بیمه آتیه سازانه. این همه پول از فرهنگیان میگیره به اسم بیمه طلایی اما حلبی هم نیست. پول هایی هم که از ما میگیرید حلال نیست و ان شاءالله به زودی گلوی شما رو بگیره و خفه تون کنه. حروم خورها. حیف اسم حافظ که به اسم این بنگاه معاملاتی چسبیده.