به گزارش فریاد جنوب متن پیام سردار خرم دل به شرح ذیل است :

بسم الله الرحمن الرحیم

حمدو سپاس بیکران خدای سبحان ، که بندگان خود را با نعمت بی نظیر و بی بدیل ولایت، مجد و عظمت بخشید و عاشقان و شیفتگان ولی امر مسلمین را بر تارک قله های صبر و معنویت مجاهدت فی سبیل الله قرار داد و عمل آنان را شایسته تقدیر و تحسین نمود.

خدمت به مردم ولایت مدار و شریف میهن اسلامی لوح افتخار زرین و پشتوانه ای معنوی گران سنگی است که خدمت گزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر آن مفتخر بوده و باعث سربلندی آنان در پیشگاه خداوند متعال ، مردم عزیز و خانواده معزز شهدا ، این ولی نعمتان راستین میگردد.

مردم شریف و شهیدپرور استان های کهگیلویه و بویراحمد و بوشهر، علما و روحانیون ، خانواده بزرگ شهدا ، ایثارگران و جانبازان ، استانداران استان های کهگیلویه و بویر احمد و بوشهر ، مدیران، فرماندهان نظامی و انتظامی ، همکاران ارجمند ، بسیجیان شجاع و دلاور و دوستان عزیز از اینکه با کرامت طبع بی بدیل و لطف و احسان بی نظیر ، مراتب مودت و محبت خودرا با ارسال و بیان پیام تبریک، نسبت به اعطای درجه سرتیپ دومی اینجانب صمیمانه بیان داشتید به رسم ادب و ارادت متقابل ، تشکر می نمایم.

به امید اینکه در پرتو عنایت خاصه حضرت حق در جهت تحقق اهداف متعالی نظام با همفکری ، هم سویی ، تعامل ، تفاهم و تبادل آراء و نظرات و تجربیات سازنده و ارزنده موثر باشم.

امید است در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) تحت زعامت و رهبری فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) در سالی که از سوی معظم له به نام رونق تولید نام گذاری گردیده است موفق و سربلند باشید.

 

برادر کوچک شما حمید خرمدل