پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

تقوی مدیرکل روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد خبر داد؛ معاون رئیس جمهور امروز وارد کهگیلویه و بویراحمد می‌شود | فریاد جنوب | فریادجنوب

کد خبر: 11951
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۹۷ - ۱۹:۴۳

مدیرکل روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: معاون پارلمان رئیس جمهور فردار به کهگیلویه و بویراحدم سفر می‌کند. سید محمد تقوی اظهار کرد: حسینعلی امیری امروز (جمعه ۱۷ اسفند ماه ۹۷) وارد استان کهگیلویه و بویراحمد می‌شود و به مدت دو روز علاوه بر کلنگ زنی چند طرح و بازدید از چند پروژه، دیدارهای نیز […]

معاون رئیس جمهور امروز وارد کهگیلویه و بویراحمد می‌شود
مدیرکل روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: معاون پارلمان رئیس جمهور فردار به کهگیلویه و بویراحدم سفر می‌کند.
سید محمد تقوی اظهار کرد: حسینعلی امیری امروز (جمعه ۱۷ اسفند ماه ۹۷) وارد استان کهگیلویه و بویراحمد می‌شود و به مدت دو روز علاوه بر کلنگ زنی چند طرح و بازدید از چند پروژه، دیدارهای نیز خواهد داشت.
وی تصریح کرد: معاون امور مجلس ریاست جمهوری در این سفر علاوه بر دیدار با خانواده معظم شهدا و حضور در دفتر نماینده ولی فقیه در استان، چند پروژه مهم را کلنگ زنی خواهد کرد.
مدیرکل روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: کلنگ زنی گلخانه فوق مدرن در روستای نرگاه با مشارکت بخش خصوصی و دولتی به میزان ۱۵۰ میلیارد ریال و همچنین کلنگ زنی کارخانه بازیافت شهر یاسوج در منطقه دشت روم با اعتبار ۴۰۰ میلیارد ریال از جمله مهمترین این طرح‌ها است.
تقوی افزود: «امیری» معاون رئیس جمهور به همراه استاندار کهگیلویه و بویراحمد و برخی مسئولان استانی از چند روستای محروم و دور افتاده در استان بازدید خواهد کرد و از نزدیک با مشکلات، مطالبات و نیازمندی‌های این روستاها به نمایندگی از سایر روستاهای استان آشنا خواهد شد.
وی گفت: سفر دو روزه معاون پارلمانی رئیس جمهور به استان در نشستی با حضور استاندار، معاونین وی و برخی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی نیز بررسی و برای ارائه به هیئت دولت جمع بندی خواهد شد.
نویسنده: s
نظرات بینندگان
  1. علی دهرابپور دولت اباد گفت:

    مردم شریف بویراحمدودنااین همه سخت کوشی وپیگری حاج زارعی نماینده لایق ومردم دوست رافراموش نمی کنند ویقینا به خود می بالنندوافتخارمی کنند که مردی صدیق پاک دست سخت کوش وشجاع نماینده شان درمجلس شورای اسلامی دارند ،خداقوت