09171417055پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر              
r_search r_search

توزیع لوازم‌خانگی بین 200 خانوار مددجوی کمیته امداد منطقه یک یاسوج | فریاد جنوب | فریادجنوب

کد خبر: 14295
تاریخ انتشار: ۲۵ اردیبهشت ۹۸ - ۱۰:۵۴

  رئیس کمیته امداد منطقه یک یاسوج گفت: ۱۲ قلم لوازم‌خانگی بین ۲۰۰ خانوار از مددجویان این نهاد که در سیل اخیر دچار خسارت شده بودند توزیع شد. به گزارش فریاد جنوب ، مصیب حیدری رئیس کمیته امداد منطقه یک یاسوج در حاشیه توزیع این لوازم گفت: ۱۲ قلم لوازم‌خانگی شامل یخچال، فرش، اجاق‌گاز، بخاری […]

توزیع لوازم‌خانگی بین ۲۰۰ خانوار مددجوی کمیته امداد منطقه یک یاسوج

 

رئیس کمیته امداد منطقه یک یاسوج گفت: ۱۲ قلم لوازم‌خانگی بین ۲۰۰ خانوار از مددجویان این نهاد که در سیل اخیر دچار خسارت شده بودند توزیع شد.

به گزارش فریاد جنوب ، مصیب حیدری رئیس کمیته امداد منطقه یک یاسوج در حاشیه توزیع این لوازم گفت: ۱۲ قلم لوازم‌خانگی شامل یخچال، فرش، اجاق‌گاز، بخاری گازی، آبگرمکن، پتو و … بین ۲۰۰ خانوار از مددجویان این نهاد که در سیل اخیر دچار خسارت شده بودند توزیع شد.

حیدری هزینه تأمین لوازم‌خانگی توزیع‌شده بین مددجویان سیل‌زده را بیش از ۱۶۰ میلیون تومان اعلام و بیان کرد: ۷۰۰ خانوار از مددجویان تحت حمایت این اداره اعلام خسارت براثر سیل کرده بودند که پس از تحقیقات به‌عمل‌آمده این کالاهای خانگی ۲۰۰ خانوار آن‌که لوازم‌خانگی آن‌ها براثر سیل مستهلک و غیرقابل استفاده‌شده بودند، توزیع شد.

وی تصریح کرد: در کنار اهداء لوازم‌خانگی به مددجویان، به  ۱۰۰ خانوار تسهیلات قرض‌الحسنه پنج میلیون تومانی و ۵۰ میلیون تومان کمک‌های موردی به مددجویان خسارت‌دیده پرداخت شد.

حیدری گفت: کمیته امداد منطقه یک یاسوج درمجموع تاکنون بیش از ۷۷۰ میلیون تومان شامل پرداخت وام قرض‌الحسنه، تسهیلات تعمیر مسکن و لوازم‌خانگی به مددجویان خسارت‌دیده از سیل این اداره کمک کرده است.

 

 

نویسنده: مینو آریانفر
نظرات بینندگان