پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

جایگزین احتمالی استاندار کهگیلویه و بویراحمد | فریاد جنوب | فریادجنوب

کد خبر: 13226
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۹۸ - ۱۹:۲۱

به گزارش فریادجنوب ؛ شنیده های غیررسمی حکایت از این داردکه شنیده شده است جمعی در پی رایزنی برای معرفی یدالله رحمانی معاون اقتصادی استانداری فارس به عنوان استاندار کهگیلویه و بویراحمد هستند .  رحمانی بعد از کنار رفتن تبادار- استاندار فارس- مدتی سرپرست استانداری فارس بود و تا آخرین لحظات احتمال می رفت وی […]

جایگزین احتمالی استاندار کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش فریادجنوب ؛ شنیده های غیررسمی حکایت از این داردکه شنیده شده است جمعی در پی رایزنی برای معرفی یدالله رحمانی معاون اقتصادی استانداری فارس به عنوان استاندار کهگیلویه و بویراحمد هستند .

 رحمانی بعد از کنار رفتن تبادار- استاندار فارس- مدتی سرپرست استانداری فارس بود و تا آخرین لحظات احتمال می رفت وی استاندار خواهد شد ولی لابی قوی فارسی ها مانع از این کار شد و رحیمی دیگر معاون تبادار به عنوان استاندار معرفی شد.
حضور رحیمی در این جایگاه و عدم تمایل وی به ادامه کار با رحمانی سبب شده وزارت کشور دنبال پیدا کردن یک جایگاه جدید برای رحمانی باشد .
همین موضوع به همراه نزدیکی رحمانی به تاجگردون که زمانی معاون وی در سازمان برنامه و بودجه استان بود و هم چنین ساسان تاجگردون رئیس فعلی سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس و جمعی دیگر از اصلاح طلبان کهگیلویه و بویراحمدی شانس رحمانی را بالا برده است و این احتمال وجود دارد که این نیروی سیاسی و عمرانی پادنایی که سابقه مدیریت در استان را نیز دارد به عنوان سومین استاندار دولت تدبیر و امید در استان معرفی شود.
نویسنده: javad taghavi
نظرات بینندگان
  1. ناشناس گفت:

    خواهشا دیگه به این دولت لقب تدبیر و امید را ندهید تنها دولتی که نه تدبیری دارد و نه امید بلکه نهایت بی تدبیری و فاقد هرگونه امیدی هست در این دولت وجود دارد

  2. ناشناس گفت:

    یدالله رحمانی هم تبلی است تو خالی