پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

جوان کهگیلویه وبویراحمدی برکرسی مدیریت راه وشهرسازی استان هرمزگان نشست | فریاد جنوب | فریادجنوب

کد خبر: 14032
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۹۸ - ۲۰:۵۱

وزیر راه و شهرسازی در حکمی مدیرکل و رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان هرمزگان را منصوب کرد. به گزارش فریاد جنوب به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان هرمزگان، محمد اسلامی طی حکمی آرش رضائی را به عنوان مدیرکل و رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان هرمزگان […]

جوان کهگیلویه وبویراحمدی برکرسی مدیریت راه وشهرسازی استان هرمزگان نشست

وزیر راه و شهرسازی در حکمی مدیرکل و رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان هرمزگان را منصوب کرد.

به گزارش فریاد جنوب به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان هرمزگان، محمد اسلامی طی حکمی آرش رضائی را به عنوان مدیرکل و رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان هرمزگان منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است:

با توجه به تعهد، تخصص و تجربه جنابعالی، به موجب این حکم شما را به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی و رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان هرمزگان منصوب می‌نمایم.

انتظار دارد با عنایت به سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری و الگوی اقتصاد مقاومتی و در راستای سیاست‌های دولت تدبیر و امید و با رعایت قوانین، آئین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های ابلاغی، از طریق بکارگیری صحیح و مطلوب منابع و ظرفیت‌های موجود در استان نسبت به انجام وظایف و مأموریت‌های محوله در حوزه مسکن و شهرسازی با اولویت بازآفرینی شهری و تولید مسکن و توسعه حوزه حمل و نقل و تامین زیرساخت‌های مربوط، مراقبت‌های ویژه بعمل آورده و در تعامل با مسئولین محلی و در رأس آن استاندار محترم و ارتباط منظم با شهرداران اهتمام ویژه بعمل آورید.

امید است در سایه توجهات حضرت باریتعالی در خدمت به مردم شریف استان در جهت سرافرازی جمهوری‌اسلامی ایران موفق و مؤید باشید.

رضایی از فرزندان استان کهگیلویه و بویراحمد  و گچساران است که پیش از این مدیرکل دفتر فنی امور عمرانی وحمل و نقل و ترافیک استانداری هرمزگان بوده اند.

 

نویسنده: مینو آریانفر
نظرات بینندگان
 1. بنگرو گفت:

  اقای زارع یاد بگیر

 2. رضا پویان یاسوجی گفت:

  تبریک به برادر رضایی و آرزوی موفقیت. درود بر تاجگردون که از خزر تا خلیج فارس باعث پیشرفت فرزندان استان می گردد.

 3. کاکان گفت:

  اخ وبخت بویراحمد تا. کی ذلت تا الان نشده یه مدیر معرف بکنه اقای ز

 4. در جواب بنگرو گفت:

  بله
  تاج هم یاد بگیره از حاج زارع…
  دکتر یزدانپناه بویراحمد به جای ایلامی