09171417055پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر              
r_search r_search

حمله مشخص رسانه ی نماینده بویراحمد و دنا به محمدی تبار | فریاد جنوب | فریادجنوب

کد خبر: 16425
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۹۸ - ۰۸:۴۲

سایت متعلق به نماینده بویراحمد و دنا در نوشته ای که احتمالا واکنشی به انتقادات مدیرکل بحران استان مخصوصا به شهردار یاسوج در صداو سیما بوده است، از استاندار خواستار برکناری او شده است. این رسانه همچنین روزهای گذشته با درج احتمالا عمدی کامنتی اینطور وانمود کرده بود که محمدی تبار علیه نماینده ولی فقیه […]

حمله مشخص رسانه ی نماینده بویراحمد و دنا به محمدی تبار

سایت متعلق به نماینده بویراحمد و دنا در نوشته ای که احتمالا واکنشی به انتقادات مدیرکل بحران استان مخصوصا به شهردار یاسوج در صداو سیما بوده است، از استاندار خواستار برکناری او شده است.
این رسانه همچنین روزهای گذشته با درج احتمالا عمدی کامنتی اینطور وانمود کرده بود که محمدی تبار علیه نماینده ولی فقیه در استان مطلبی نگاشته است که در تماس با مدیر سایت کامنت مورد نظر حذف گردید.
اینها در حالیست که‌وحید محمدی تبار یکی از مدیران موفق استان بوده که در گچساران و باشت و این روزها در کهگیلویه،گچساران و بویراحمد از محبوبیت بالایی برخوردار است.

محمدی تبار به بهانه‌ اینستاگرام به روز خود مورد هجمه قرار دارد.

نویسنده: s
نظرات بینندگان
 1. تل زالی گفت:

  مهندس محمدی تبار از محدود مدیران نایابی است که چوب صداقت و روراستیش با مردم رو میخوره و قطعا اگر چند مدیر مثل وحید محمدی تبار در این استان وجود داشت وضعیت خیلی بهتر از این بود و در پایان سایت های حامی نماینده یاسوج بجای این بحث های خاله زنکی از عملکرد مدیران نالایق مورد حمایت جناب نماینده قلم بزنن

 2. باشت.گشین گفت:

  یک مدیر جوان و لایق تو استان هست اینم بیفتین دنبالش تا استان برگرده به ۱۰سال قبل.
  بس کنید لطفا.
  هر کسی کاری انجام‌میده دست بوسش باشید.
  وحید محمدی تبار از معدود مدیران ایران است که بلافاصله در محل وقوع حوادث حضور پیدا می کند!