09171417055پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر              
r_search r_search

خیز بلند قوام برای قوام بویراحمد و دنا/ فروزان: به تغییرات نیاز داریم | فریاد جنوب | فریادجنوب

کد خبر: 14158
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۹۸ - ۱۹:۲۴

به گزارش فریاد جنوب از یاسوج قوام فروزان به مهردنا گفت:تاکنون تصمیم نهایی برای حضور در انتخابات مجلس را نگرفته ام اما حجم درخواست ها و دعوت های مردمی بگونه ای زیاد است که از تعطیلات نوروز که به منطقه آمده ام نتوانسته‌ام به تهران برگردم. این فعال سیاسی اصلاح طب بویراحمد و دنا تاکید […]

خیز بلند قوام برای قوام بویراحمد و دنا/ فروزان: به تغییرات نیاز داریم

به گزارش فریاد جنوب از یاسوج قوام فروزان به مهردنا گفت:تاکنون تصمیم نهایی برای حضور در انتخابات مجلس را نگرفته ام اما حجم درخواست ها و دعوت های مردمی بگونه ای زیاد است که از تعطیلات نوروز که به منطقه آمده ام نتوانسته‌ام به تهران برگردم.

این فعال سیاسی اصلاح طب بویراحمد و دنا تاکید کرد: تاکنون تصمیم نهایی برای حضور در انتخابات مجلس را نگرفته ام اما حجم درخواست ها و دعوت های مردمی بگونه ای زیاد است که از تعطیلات نوروز که به منطقه آمده ام نتوانسته‌ام به تهران برگردم.

” قوام فروزان” گفت: اگر مصلحت و ضرورت ایجاب کند که بتوانم خدمتی به مردم داشته باشم و تصمیم بر این شد که در صحنه حضور یابم بطور قطعی اعلام خواهم کرد.

وی با بیان اینکه در هر سه دوره گذشته مورد دعوت گسترده مردم ، نخبگان ، احزاب سیاسی و جوانان برای حضور در انتخابات بودم افزود: اولویت من‌ کمک به افرادی است که با داشتن شاخص ها و ویژگی های لازم و اقبال مردمی بتوانند به مردم خدمتی نمایند و خود در صحنه نباشم اما درخواست های مردمی بسیار زیاد است و خواستار تغییر هستند.

این فعال سیاسی با تشریح تصمیم اصلاح طلبان بویراحمد و‌دنا برای انتخابات امسال مجلس ادامه داد: در تمامی دعوت‌های مردمی هم گفته ام که اصلاح طلبان با تصمیم واحد در رقابت ها حضور پیدا خواهند کرد.

فروزان در پاسخ به این‌ مطلب که گفته شده احتمال حضور آقای وکیلی هم‌ در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا است ، خاطرنشان کرد : آقای وکیلی تاکنون تصمیم نهایی خود را اعلام نکرده ولی تا جایی که من اطلاع دارم نظر ایشان که در جلسات اعلام شده این بود که اگر انتخابات استانی شود تابع تصمیم جمعی اصلاح طلبان هستم و به پیشنهاد حضور فکر خواهم کرد و در غیر اینصورت کاندیدا نخواهند شد.

وی در پاسخ به این‌ سوال که در صورت کاندیدا شدن آقای وکیلی در بویراحمد و دنا تصمیم اصلاح طلبان چه خواهد بود؟ گفت: حتما پایگاه اجتماعی کاندیداها ، سابقه سیاسی ، شفافیت و پایداری در عقاید بدون لغزش مورد نظر اصلاح طلبان برای انتخاب نهایی مدنظر خواهد بود و مستحضر هستید که اینجانب در هر سه حوزه انتخابیه استان هم دارای پایگاه گسترده اجتماعی و هم مورد دعوت مردم برای فعالیت های انتخاباتی بودم ولی تاکنون نپذیرفته ام.

این نامزد احتمالی انتخابات بویراحمد و دنا با اشاره به درخواست های گسترده مردمی تاکید کرد : مردم بویراحمد و دنا علی رغم نگرانی شدید و عمیق از دولت تدبیر و امید اما در مسائل پارلمانی محلی همچنان مشتاقانه خواستار حضور نیروهای جدید و تغییر و خارج شدن از انتخاب های اجباری هستند.

فروزان‌ تصریح کرد: مردم بویراحمد و دنا مصرانه خواستار این هستند که تغییرات در انتخابات ایجاد شده و از بلاتکلیفی خارج شوند.

این فعال سیاسی با تاکید براینکه تاکنون تصمیم نهایی را برای حضور در انتخابات نگرفته گفت : بنظر می آید نتوانم‌ در برابر این حجم دعوت های گسترده مردمی و‌درخواست های مکرر راهی دیگر ی جز پذیرفتن آنها داشته باشم.

نویسنده: s
نظرات بینندگان
 1. ایل بزرگ اقا گفت:

  حاجی بیا که منتظریم

 2. دنا گفت:

  من به شخصه دید گاههای ایشان راقبول دارم ومجلس به چنین افرادی نیاز دارد

 3. خردمند گفت:

  فروزان خیلی زودتر از اینا باید می اومد ، ما دور قبل انتظار حضور ایشان را داشتیم بازهم ممنون که به دعوت مردم احترام گذاشتین انشاءالله شاهد موفقیت شما در انتخابات آینده خواهیم بود

 4. نقی پور گفت:

  با اینکه نمیخواستم در مورد اصلاح طلبان نظری بدم اما اگه قرار باشه بین گزینه های اصلاح طلبان حال حاضر کسی را به مردم معرفی کنیم که به خواسته های مردم احترام بگذارد و نیازهای مردم را درک کنید حاج قوام فروزان است

 5. ناشناس گفت:

  شهرستان ما به بازسازی بازبینی عمیق دارد هم از نظر نا کار آمدی مدیران وهم از طرف عدم اشتغال و صنعت

 6. ناشناس گفت:

  شهرستان ما به بازسازی بازبینی عمیق دارد هم از نظر نا کار آمدی مدیران وهم از طرف عدم اشتغال و صنعت

 7. ناشناس گفت:

  فقط خودت حاجی

 8. کاخساز گفت:

  یه رهبر و مدیر توانمند کسیه که مدیریت و فرماندهی رو نپذیره ولی تقاضای مردم او را وادار‌به خدمت کند

 9. ناشناس گفت:

  ایل بزرگ … خوب دکتر بهرامی را قبول کردید حالا نوبت فروزان است.تنها کسانی که به دکتر رای ندادن طایفه …بودن. بزارید بنده خدا بره دنبال کارش از شما امیدی نیست

 10. ریسی گفت:

  دوست دارم بیایی ولی اصلا حطلبان نمی توانند رای مردم جوع کنند به نظرم زارع میبرد اقایفروزان خودت بد نام نکن

 11. یاسوج گفت:

  اول غریب پور دوم فروزان