رئیس صندوق قرض‌الحسنه شاهدكهگيلويه وبويراحمد از پرداخت ۸۱۳ فقره وام قرض ‌الحسنه به ايثارگران در سه ماه نخست سال ۹۸ خبر داد.
به گزارشفریاد جنوب  ،عبدالرحمن رستمي رئیس صندوق قرض الحسنه شاهد كهگيلويه وبويراحمد با اعلام این خبر گفت: در سه ماهه نخست سال ۱۳۹۸ توانستیم تعداد ۸۱۳مورد وام صندوق شاهد به خانواده معظم شهدا و جانبازان و  با تامین اعتبار بالغ بر ۱۳ میلیارد۸۳۶ ميليون تومان پرداخت شد .
وي افزود: بر اساس مجوز بانك مركزي سقف تسهيلات قرض‌الحسنه در سال ۱۳۹۸ به مبلغ ۲۰۰ ميليون ريال افزايش يافته و اعضاي صندوق مي‌توانند در صورت دارا بودن شرايط، اعم از پس‌انداز به ميزان يك سوم وام درخواستي تا سقف ۲۰۰ ميليون ريال و مانده اقساط كمتر از ۶ ماه از تسهيلات قرض‌الحسنه بهره‌مند شوند.
رئيس صندوق قرض‌الحسنه شاهد با تأكيد بر لزوم جلب رضايتمندي حداكثري جامعه هدف گفت: بعد از پرداخت هر مرحله وام به اعضاء، فرآيند نظرسنجي از طريق ارسال پيامك توسط روابط عمومي اين صندوق انجام مي‌شود كه از بين شركت‌كنندها در نظرسنجي بيش از ۹۶ درصد اعضا از عملكرد صندوق قرض‌الحسنه شاهد رضايت داشته‌اند.
وي ادامه داد: بر اساس آسيب شناسي و تماس‌هاي برقرار شده با اعضاي ناراضي مشخص شد پايين بودن سقف تسهيلات قابل ارائه مهمترين دليل نارضايتي آنها بوده است كه اين مهم بر اساس قوانين و مقررات بانك مركزي اجرا شده و امكان تخطي از آن وجود ندارد. ضمن اينكه اعضايي كه عدم اطلاع از ميزان پس‌انداز و مانده خود را علت نارضايتي‌شان اعلام كرده‌اند، مي‌توانند با مراجعه به سايت صندوق قرض‌الحسنه شاهد و عضويت در آن از خدمات اينترنت بانك وب‌سايت بهره‌مند شوند.