پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

دستگیری سارقان تجهیزات مخابراتی در یاسوج | فریاد جنوب | فریادجنوب

کد خبر: 12563
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۹۸ - ۱۳:۲۳

جانشین فرماندهی انتظامي استان از دستگیری دو سارق حرفه ای حوضچه های مخابراتی با اعتراف به ۵۳ فقره سرقت در شهر یاسوج خبر داد.   به گزارش فریاد جنوب  ، سرهنگ “کیقباد مصطفایی” با اعلام این خبر اظهار داشت: درپي دریافت خبری مبنی بر وقوع چند فقره سرقت حوضچه های مخابراتی در شهرستان بویراحمد موضوع […]

دستگیری سارقان تجهیزات مخابراتی در یاسوج

جانشین فرماندهی انتظامي استان از دستگیری دو سارق حرفه ای حوضچه های مخابراتی با اعتراف به ۵۳ فقره سرقت در شهر یاسوج خبر داد.

 

به گزارش فریاد جنوب  ، سرهنگ “کیقباد مصطفایی” با اعلام این خبر اظهار داشت: درپي دریافت خبری مبنی بر وقوع چند فقره سرقت حوضچه های مخابراتی در شهرستان بویراحمد موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وي افزود: مأموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی با انجام اقدامات فني و گشت زني هاي محسوس و نامحسوس و هدفمند، ۲ سارق حرفه اي را حین سرقت حوضچه های مخابراتی شناسايي و به راننده خودروی وانت بار حامل این سارقان دستور توقف دادند.

مصطفایی تصریح کرد: راننده با بی توجهی به دستورات مأموران از محل متواری که پس از طی مسافتی و پس از شلیک چند تیر هوایی و سپس به سمت لاستیک ها خودرو متوقف و راننده و سرنشین خودرو را دستگیر کردند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان بیان داشت:متهمان در تحقيقات فني و تخصصي به۵۳ فقره سرقت اعتراف و از آنان مقادیری اموال مسرقه از جمله ۲۰۰ کیلو سیم و کابل برق، ۸ عدد باطری خودرو، ۱۰عدد قالب فلزی ساختمان،۷۲  عدد شمع فلزی ۳ عدد کنتور و ۵۰ عدد  شیر آلات ، ۱ عدد درب فلزی، ۴ عدد پل فلزی،  ۱۰عدد تیر فلزی برق، ۱۰۰ عدد خاموت و ۱ عدد تابلوی فلزی کشف و ضبط شد.

اين مقام ارشد انتظامي با اشاره به این که کارشناسان ارزش اموال مسرقه را بیش از ۵۰۰ میلیون ریال اعلام کردند بیان داشت: متهمان پس از تشكيل پرونده به مرجع قضائي معرفي و روانه زندان شدند

نویسنده: mousavi
نظرات بینندگان