09171417055پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر              
r_search r_search

دستیار وزیر ارتباطات سخنران ویژه روز جهانی قدس در شهر سوق؛درآمد ماهیانه ۲۰میلیون تومانی دانش آموز دهدشتی از فضای مجازی /راه اندازی دوسایت 4Gدرشهر سوق | فریاد جنوب | فریادجنوب

کد خبر: 14866
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۹۸ - ۲۰:۵۸

به گزارش پایگاه خبری فریادجنوب   مهندس” سید فرزاد نجات نیا” دستیار وزیر ارتباطات  سخنزان ویژه روز جهانی قدس درشهر سوق بود که اهم صحبت های وی به شرح ذیل منتشرمی گردد سید فرزاد نجات نیا افزود:پس از درک لیالی قدر و انزجار از شیطان درون، به یمن میراث تاریخ ساز امام ره با حضور حماسی […]

دستیار وزیر ارتباطات سخنران ویژه روز جهانی قدس در  شهر سوق؛درآمد ماهیانه ۲۰میلیون تومانی دانش آموز دهدشتی از فضای مجازی /راه اندازی دوسایت ۴Gدرشهر سوق

به گزارش پایگاه خبری فریادجنوب   مهندس” سید فرزاد نجات نیا” دستیار وزیر ارتباطات  سخنزان ویژه روز جهانی قدس درشهر سوق بود که اهم صحبت های وی به شرح ذیل منتشرمی گردد

سید فرزاد نجات نیا افزود:پس از درک لیالی قدر و انزجار از شیطان درون، به یمن میراث تاریخ ساز امام ره با حضور حماسی و هوشمندانه در آزمون سترگ و آوردگاه روز جهانی قدس انزجار و ناخرسندی خویش را از شیطان بزرگ و جاهلیت و قبیله گرایی مدرن فریاد می زنیم؛
“”ما به بیت المَقدس موسی قدم خواهیم زد
برخیال صهیونیزم دون قلم خواهیم زد
آمریکا را در جهان مفتضح خواهیم کرد
یاصمد گویان تَبر را برصَنم خواهیم””

مشاور وزیر ارتباطات گفتند ؛علی ‌رغم فراز و فرودها در مواجهه با اسرائیل و موضوع فلسطین، ایران همواره پیشگام حمایت همه جانبه جبهه مقاومت بوده است، و طرحهای سازش، حنای بیرنگ استکبار و از طرفی طرح و نهادینه سازی آزادی قدس شریف از دستاوردهای انقلاب اسلامی و راهبردی برای امنیت کشور بوده است.

مهندس سید فرزاد نجات نیا در ادامه افزود؛ از قرون وسطی شکل گیری ایدئولوژی. مسیحیت صهیونیستی (پروتستانها که اکثرا” در آمریکا و انگلیس هستند) با نفوذ مارتین لوتر، یهودی کشیک نما جریان یافت و گذاره های کتاب تِلموت در راستای رویای صهیونیستها در تسلط بر بین النحرین (نیل تا فرات) و تحقق خاورمیانه بزرگ بعنوان مهمترین آرمان، دنبال شد و این گفتمان حتی در فیلمهای کارتونی هالیوود مثل گوریل انگوری تبلور یافته است و آمریکای گوریل خود را نوکر اسرائیل انگوری می داند و به این نوکری افتخار می کنند، تا روزی که زمینه حضور مسیح را در نبرد آرماگدون فراهم نماید.
وی افزود ؛سگ پاسبان همیشه حلقه بگوش لابی صهیونیست بوده و ساختار مالی و رسانه ای آمریکا بگونه ایست که مجلس نمایندگان و سنا و ریاست جمهوری را مهندسی می کنند.
و علامت ماسون روی قبر روسای جمهور گذشته آمریکا شاهد این ادعاست.

اگر به هماهنگی توأمان خاندان آل سعود و آل یهود و مثلث عربی، عبری و غربی توجه کرده باشید، وجود غُدِّه سرطانی اسرائیل همیشه بافت خاورمیانه را با جنگ و خونریزی ناخوش کرده است.

سیدفرزاد نجات نیا خاطر نشان کردند؛در طول ۶۰ سال اخیر خیلی از منازعات منطقه با خباثت اسرائیل بوده است و از زمان فرمان صدور انقلاب جبهه مقاومت همواره پیروز میدان بوده است و رویای شکست ناپذیری اسرائیل در جنگ معروف ۶ روزه با مصر و اردن و سوریه که ۶ ساعت اول اعراب زمین گیر شدند، ولی با الهام از الگوی ایران دومینوی شکست های پی در پی در ۳۳ و۲۲ و ۸ روزه و…در مقابل حزب ا…لبنان و گروه پارتیزانی حماس در غزه نوید بخش استیصال فتنه آمریکایی_صهیونیزمیست.

دستیار وزیر ارتباطات در امور مردمی” تصریح کرد؛ روند فروپاشی اسرائیل و شمارش معکوس محو شدن در ۲۵ سال آینده در کلام رهبری، و ظهور قدرت منطقه ای امپراطوری کورش هخامنشی بار دیگر در کلام استراتژیست های غربی، جلوه ای از پیچ تاریخی و قدرت نمایی امپراطوری ایران است.

درادامه دبیرانجمن هم اندیشی فرهیختگان گفت: لذا در شرایط کنونی احساس خطر قطعی از تأمین امنیت اسرائیل، مذاکره سر ناموس یعنی قدرت موشکی اتفاق نخواهد افتاد!
راهبرد غرب تأمین امنیت اسرائیل تا جاییست که معامله بزرگ قرن به جایی نخواهد رسید و برخی گزارشها حاکی از این است که در کشور چین دنبال یک مکان امن برای انتقال اسرائیل هستند.

و اما سوء تدبیری که پیامبر اعظم فرمود: از برای فقر اقتصادی امت نمی ترسم بلکه از سوء تدبیر و مدیریت جامعه بیمناکم…
سید فرزاد نجات نیا افزود ؛ ای کاش در سالیان متمادی برخورد شعاری با شعارهای اقتصادی رهبری نبود! و تلاش برای تحقق اقتصاد مقاومتی درون زا می کردیم و نه معجزه از سمت نگاه به بیرون!
تا الان شاهد بی رونقی تولید و وضعیت بد اقتصادی و برخی بی اعتمادی ها نبودیم!

در ادامه نجات نیا دستیار وزیر ارتباطات افزود؛ در مورد وضعیت پوشش ارتباطی سوق از سال گذشته باتوجه به آسیبهای جدی فیبر نوری کریدور دهدشت_سوق، بنده چند بار پیگیر تعویض بودیم که مخابرات انجام وظیفه کرد و راه اندازی دو سایت ۴G به اعتبار ۸۰۰ میلیون در یکی دو ماه اخیر تاحدود زیادی مشکلات پهن باند و اینترنت را مرتفع نمود.

وی در پایان خاطر نشان کرد؛در موضوع روند تحول دیجیتال متناسب با زیست بوم منطقه طرحهایی در بحث اشتغالزایی فناوری پایه مطرح هست که سر فرصت با جوانان طرح موضوع خواهد شد، و در هفته گذشته دانش آموزی از دهدشت با وزیر ارتباطات دیدار کرد که از تبلیغات در شبکه اجتماعی در ماه بیش از ۲۰ میلیون درآمد دارد. و در دنیایی که با مدیریتهای جوان شرکتهای مبتنی بر اقتصاد دیجیتال کارتل های نفتی و خودرویی را پشت سر گذاشته اند می بایست سهم خود را به اندازه وسع و توان از این بازار بدست بیاوریم./

نویسنده: mousavi
نظرات بینندگان