09171417055پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر              
r_search r_search

دستیار ویژه وزیر ارتباطات در همایش سالیانه امامزاده علی (ع) مطرح کرد:آنچه خود داشتیم زبیگانه تمنا کردیم/ سرمایه های انسانی کهگیلویه بزرگ در طول چهل سال مثل این دوره تضعیف نشدند+تصاویر | فریاد جنوب | فریادجنوب

کد خبر: 19076
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۹۸ - ۱۷:۵۷

دستیار وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در همایش سادات امامزاده علی(ع)گفت: گردهمایی ابناء امامزاده واجب العظیم و احترام (از نوادگان امام جواد(ع)) برکات فراوانی در پی خواهد داشت. و این سخن ناصحیح به نقل از امامزاده علی که «نه کم بیت نه جم بیت»قطعا موضوعیت ندارد. پایگاه تحلیلی خبری فریادجنوبfaryafejonoob.ir سیدفرازدنجات نیا افزود:بیش از هر […]

دستیار ویژه وزیر ارتباطات در همایش سالیانه امامزاده علی (ع) مطرح کرد:آنچه خود داشتیم زبیگانه تمنا کردیم/ سرمایه های انسانی کهگیلویه بزرگ در طول چهل سال مثل این دوره تضعیف نشدند+تصاویر

دستیار وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در همایش سادات امامزاده علی(ع)گفت: گردهمایی ابناء امامزاده واجب العظیم و احترام (از نوادگان امام جواد(ع)) برکات فراوانی در پی خواهد داشت. و این سخن ناصحیح به نقل از امامزاده علی که «نه کم بیت نه جم بیت»قطعا موضوعیت ندارد.

پایگاه تحلیلی خبری فریادجنوبfaryafejonoob.ir

سیدفرازدنجات نیا افزود:بیش از هر زمانی برای توسعه این منطقه خصوصا امامزاده نیاز به همدلی، اتحاد و انسجام داریم و کف این حرکت جمعی می تواند گامی محکم در توسعه و بازسازی امامزاده باشد.

مسئول کانون فرهنگی و مردمی جوادالائمه ادامه داد: امسال همچون سالهای گذشته سوگواره سالانه جوادالائمه علیه السلام با شکوه برگزار کردید، و باحضور آمیر احمد تقوی و معاون آستان قدس رضوی شاهد رونق بیشتری بودیم.

نجات نیا تاکید کرد:حضور مونسان رئیس میراث فرهنگی و گردشگری کشور در استان علارغم اینکه با شورای اداری استان جلسه ای نداشتند به هیات امناء امامزاده وقت دادند و دستور همکاری جهت مبلمان و مرمت سازی را صادر کردند.

این فعال سیاسی استان گفت:مهمترین ارکان و اجزاء توسعه، توسعه نیروی انسانی است، سید علی محمد بزرگواری وسید موسی خادمی در کنار خدمت به اقصی نقاط کهگیلویه در خدمت به امامزاده و توسعه بازگشایی کریدور باغچه-سادات منشاء اثر بودند، و ما قدر داشته های خودمان را ندانستیم و اکنون استاندار لرستان تشویق می شود، و به قول حافظ آنچه خود داشتیم زبیگانه تمنا کردیم و می کنیم!

دستیار وزیرارتباطات گفت: نمایندگان محترم در جریان هستید، در هیچ زمانی مثل این دوره، سرمایه های انسانی منطقه در سطوح مختلف مدیریتی استان تضعیف نشدند!

سیدفرزادنجات نیا با اشاره به بخشی از عملکرد خود درسطح ملی تصریح کرد: در دوره حضور در وزارت ارتباطات فقط برای امسال تنها یکی از چهار اپراتور ارتباطی از ۱۲بی تی اس به ۴۰ ایستگاه جهت ارتقاء پوشش ارتباطی و اینترنت استان تامین اعتبار شده و در دست اقدام است، و از سال گذشته تاکنون اینترنت و پوشش ارتباطی ایرانسل در روستای سادات راه اندازی شد‌./

نویسنده: mousavi
نظرات بینندگان