09171417055پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر              
r_search r_search

دکتر روشنفکر پیروز قطعی انتخابات است/از دکتر هدایتخواه می خواهیم به ما بپیوندد/ به هیچ عنوان بنفع کسی کنار نمی رویم | فریاد جنوب | فریادجنوب

کد خبر: 14036
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۹۸ - ۰۸:۳۷

به  به گزارش پایگاه خبری فریاد جنوب ” ذبیح الله اصالت ” در گفت و گوییگفت: دکتر مهدی روشنفکر تا پایان انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا می ماند و مطمئن باشید براساس آنچه که ما اطلاع داریم ایشان پیروز قطعی انتخابات است. وی با تاکید براینکه دکتر روشنفکر به […]

دکتر روشنفکر پیروز قطعی انتخابات است/از دکتر هدایتخواه می خواهیم به ما بپیوندد/ به هیچ عنوان بنفع کسی کنار نمی رویم

به گزارش پایگاه خبری فریاد جنوب ” ذبیح الله اصالت ” در گفت و گوییگفت: دکتر مهدی روشنفکر تا پایان انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا می ماند و مطمئن باشید براساس آنچه که ما اطلاع داریم ایشان پیروز قطعی انتخابات است.

وی با تاکید براینکه دکتر روشنفکر به هیچ عنوان به نفع شخص و جریانی کنار نمی رود،خاطرنشان کرد: اصلا چنین چیزی امکان پذیر نیست زیرا که ایشان دارای محبوبیت مردمی بوده و این محبوبیت براساس نشست ها و جلسات چهارساله گذشته ما روز به روز در حال افزایش است.

این فعال سیاسی افزود: ما با وجود داشتن کمترین نیروهای اجرایی مجرب در دور گذشته انتخابات توانستیم حدود ۴۰ هزار رای را در کمترین زمان ممکن بخود اختصاص دهیم و یقین بدانید محبوبیت دکتر روشنفکر در بین مردم نسبت به گذشته افزایش چشمگیری داشته است.

اصالت با بیان اینکه گزینه انتخابی جریان اصولگرایی در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا بایستی براساس محبوبیت مردمی باشد نه جریان های سیاسی و تشکیلاتی، ادامه داد: دکتر روشنفکر حقیقتا دارای وجه مردمی بود و به قلب های مردم سرزمین خود ورود پیدا کرده است.

وی در پاسخ به این سوال چه کسی رقیب خود در انتخابات مجلس یازدهم می دانید، اظهارداشت: در حال حاضر هیچ کسی را رقیب خود نمی دانیم و یقین بدانید پیروز قطعی انتخابات مجلس یازدهم در این حوزه انتخابیه بدلیل حمایت های گسترده مردمی از سراسر استان و منطقه  دکتر روشنفکر خواهد بود.

مشاور و مسوول دفتر ستاد انتخاباتی یکی از کاندیدای انتخاباتی مجلس دهم شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا افزود: فعالیت های انتخاباتی ما از اسفندماه ۹۴ بعد از انتخابات مجلس دهم شروع و بسیاری از نقاط ضعف در حوزه ها و دهستان های مختلف را برطرف کرده ایم.

اصالت از برگزاری نشست های مستمر طوایف و ایلات بویراحمد و دنا با دکتر روشنفکر خبرداد و تصریح کرد: ما هم اکنون کمترین نیروهای اجرایی را در بدنه مدیریتی استان داریم و اعتراضی هم‌ نداریم اما معتقدیم مردم، این بار با اقتدار دکتر روشنفکر را روانه خانه ملت خواهند کرد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا دکتر روشنفکر حاضر به سازش با جریان اصولگرایی در این حوزه انتخابیه خواهد بود؟ هم اظهارداشت: واقعیت این است که جلساتی برگزار شده اما نمی دانم چرا آقایان نمی خواهند خروجی این نشست ها دکتر روشنفکر نباشد.

این فعال سیاسی گفت: ما آمادگی خود را برای برگزاری این نشست ها اعلام کرده و الان هم اعلام می کنیم اما نمی دانم چرا آقایان به هیچ عنوان حاضر به کناره گیری بنفع دکتر روشنفکر نبوده درحالی که دکتر روشنفکر راه نجات اصولگرایان از بن بست کنونی است.

اصالت با اشاره به برخی نشست ها برای ایجاد سازش بین دکتر روشنفکر و دکتر هدایتخواه، یادآورشد: مطمئن باشید بنفع هیچ کس و جریانی کنار نخواهیم رفت زیراکه دکتر روشنفکر از محبوبیت بالایی در بین مردم برخودار است.

مشاور کاندیدای احتمالی مجلس یازدهم شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا گفت: به دکتر هدایتخواه پیشنهاد می دهیم بنفع دکتر روشنفکر کنار بروند و البته از دکتر روشنفکر حمایت ویژه ای هم داشته باشد تا شاهد تکرار نتیجه انتخابات مجلس گذشته نباشیم.

اصالت تاکیدکرد که مردم از تکرار چهره ها خسته و بدنبال چهره های جدیدی مانند دکتر روشنفکر هستند.

وی افزود: دکتر هدایتخواه فردی علمی و خوب بوده و دو دور هم نماینده مجلس بوده اما این واقعیتی است که مردم از چهره های تکراری خسته شده اند و بدنبال چهره جدید علمی هستند.

مسوول ستاد انتخاباتی دکتر روشنفکر با تاکید براینکه اگر دکتر هدایتخواه بدنبال پیروزی جریان اصولگرایی در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا است باید از دکتر روشنفکر حمایت کند، خاطرنشان کرد: بهترین گزینه برای‌ پیروزی اصولگرایان جز دکتر روشنفکر کس دیگری نمی تواند باشد.

اصالت گفت: دکتر روشنفکر در قلب مردم نفوذ کرده و محبوبیت فراوانی نزد مردم پیدا نموده و مطمئن باشید حمایت از این‌جریان بنفع جریان اصولگرایان خواهد بود.

مشاور کاندیدای احتمالی یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا، دکتر روشنفکر را مورد تایید بزرگان اصولگرای ایران دانست و اظهارداشت: نشست های متعددی با بزرگان اصولگرا در تهران برگزار نموده ایم و دکتر روشنفکر مورد تایید بزرگان این‌جریان هم هست.

اصالت تاکید کرد که رویش ها برای دکتر روشنفکر از رویش ها برای تمام کاندیداهای انتخاباتی در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا بیشتر است.

وی گفت: اگر انتخابات استانی شود که بدون شک دکتر روشنفکر رای اول خواهدبود و اگر انتخابات شهرستانی شود رقیبی برای خود نمی بینیم و مهم نیست چه کسی و یا کسانی رقبای ما خواهند بود./فرازخبر

نویسنده: mousavi
نظرات بینندگان
 1. ناشناس گفت:

  ک کوچوبی بلفه هاواخراوله

 2. هم ایلی گفت:

  واقعا متاسفم از اظهار نظر اقای اصالت حتما روشنفکر هم مثل تو اظهار نظر میکند جون خت. کمتر از دور قبل میاره

 3. ناشناس گفت:

  جناب اصالت
  خیلی خش خیالی
  بیشتر تامل کن

 4. ناشناس گفت:

  آقاي محترم مشاور يك فعال سياسي بودن تا يك ورزشكار مشتزني حرفه اي كه خود را آماده مسابقه با حريف ميكند زمين تا آسمان فرق دارد اين چه أدبياته است

 5. روستا توتنده گفت:

  احسن به درود

 6. ناشناس گفت:

  دور قبل به زارع رای دادم پشیمان شدم ای دور طرفدار دکتر روشنفکر هستم

 7. یاسوج گفت:

  خسته شدیم از چهره های تکراری ای دور فقط دکتر روشنفکر

 8. سیسخت گفت:

  شک نکنید ای دور دکتر روشنفکر راهی مجلس میشه

 9. اکبر آباد حیدری گفت:

  هدایتخوا و زارع به تاریخ وقوع پیوستند ۸ سال خدمت دکتر روشنفکر هستیم

 10. طایفه دلی گفت:

  درود بر گفته های اقای اصالت
  درود بر روشنفکر
  درود بر کر طایف دار
  درود بر ایل بزرگ

 11. ناشناس گفت:

  سلام
  آقای اصالت من تعجب میکنم که شما اینطور قاطعانه و غیر کارشناسی نظر میدهید واحساس میکنم که شما بدون تجربه انتخاباتی نظر میدهیدو مطمغن باشید که آقای روشنفکر از دفعه قبل کمتر رای می آورد

 12. بهمن گفت:

  در وضعیتی که مردم به نان شب محتاج هستن وترس از جنگی مجدد و ویرانی کشور ذهن مردم را درگیر کرده است کسانی چه خیالهایی در سر دارند.

 13. محمد گفت:

  درود بر دکتر روشنفکر انقلابی انشا الله پیروز این جریان خواهند بود به فضل خدا

 14. نسیم گفت:

  سلام
  اصالت در کدوم دانشگاه فارغ التحصیل شده
  فرار رو به جلو
  کدوم پیروزی کدوم اش کدوم کشک به همین خیال باش
  شنیدیم نزدیکترین نیروهایتان هم جدا شدن
  مثل کبک سر تون کردین زیر برف
  ببینید
  این دوره زیر ده هزارتا میاره

 15. یک اصلاح طلب گفت:

  من گزینه بهتر و محبوبتر از دکتر روشنفکر نمیبینم.اگه با ایشان کنار بیان قطعا به نفع همه است..اگر طیف اصولگرا کنار نیان برای همیشه تشکل نقش ها و سیاست انها با پیروزی دکتر روشنفکر.دفن خواهند شد

 16. تاج گفت:

  ندایتان یامهدی
  شعارتان حاج مهدی
  روزگارتان مهدوی
  #ندای_وحدت_بویراحمد_و_دنا
  حاج مهدی روشنفکر

 17. تاج گفت:

  فقط فقط حاج مهدی روشنفکر

 18. اندیشه گفت:

  حیف دکتر روشنفکر که آدم های سطحی اینجوری اطرافش رو گرفته ان

  چرا فکر می کنن و القا می کنن رای روشنفکر طائفه ایه؟؟؟؟؟

 19. سید گفت:

  جوجه را آخر پاییز می شمارند.

 20. ناشناس گفت:

  شتر در خواب بیند پنبه دانه گهی لپ لپ خورد گه دانه دانه برادر عزیز کی به روشنفگر رای میده همان سی وپنج هزار زوری قبلی هستش

 21. دوست گفت:

  شتر‌درخواب‌بیند‌پنبه‌دانه‌

 22. اشکان گفت:

  همچون دکتر هدایت خواه نیست و نخواهد آمد الکی برا خودتون نساز و ندوز .

 23. بویراحمدی دهدشتی گفت:

  بد دفاع کردن آقای اصالت از آقای دکتر روشنفکر دوست عزیزم به نوعی خود زنی ست زیرا اینکه دکتر روشنفکر رقیب ندارد و یا اینکه فلان کاندید که منظور ایشان دکتر هدایت خواه است، طائفه ندارد نه تنها به نفع دکتر روشنفکر نیست بلکه زیانبار است.

 24. بویر احمد گفت:

  چنین افرادی ابرو ی روشنفکر را هم می برند اقای روشنفکر نباید به چنین افرادی اجازه دهد که اظهار نظر بکنه

 25. علی پور گفت:

  اقای روشنفکر سی هزار رای ثابت داره از یک پشتوانه ایلی برخورداره همیشه قضاوتهای بعضی ها کشکی بوده کدوم نماینده دور اول چهل هزار رای اورد بله نماینده های گذشته پاه ترقی اونا ایل وتبار روشنفکر بوده

 26. ناشناس گفت:

  بااین طرزصحبت کردن اقای اصالت فاتحه تان خوانده

 27. از لوداب گفت:

  تکته و نظرات اصالت قابل تقدیراست.و بدانید که زمانه چهره های تکرای را حذف می کنی و بدنبال چهره جدید است ،آنهم دکتر روسنفکر

 28. لودابی گفت:

  فقط دکتر روشنفکر

 29. ناشناس گفت:

  روشنفکرصددرصد

 30. ایرانی بویراحمدی گفت:

  درود بر دکتر روشنفکر ،به امید خدا ویاری امام زمان این دوره پوزیه چاپلوسان و سرمایه دارن به خاک خواهد مالیده شد.

 31. اصلاح طلب 🌺 گفت:

  فکر کنم علت شکست دکتر روشنفکر اتاق فکری بود که هیچ گونه سیاست منطقی علمی نداشتن و فقط سیاستشون دعوا و زور و اجبار قدرت جسمی و دعواهایی بود که میدیدیم. جناب دکتر روشنفکر ضمن اینکه هیچ گونه سنخیت گرایش سیاسی با شما ندارم اما توصیه میکنم از افراد آکادمیک و سیاسی برا اتاق فکرتون استفاده کنین نه خیابون بازاری چماق ب دست

 32. فرهنگی اموزش پرورش۰ گفت:

  اقا جان روشنفکر باید این افراد فاسد را دور بر خود ش جمع کنه۰۰۰۰

 33. اصولگرا گفت:

  سلام جناب اصالت ما طیف اصول گرا اقا ی روشنفکر را خیلی وقت هست خط قرمز را روش کشیدام ایشان فقط فقط طایفه ای هست

 34. تامرادی گفت:

  اقای اصالت میشه بفرمایید چطور اقای روشنفکر در قلوب مردم جای گرفته؟ چکار کرده؟ چه آیتمی داره که اون را برنده انتخابات میدونید؟ به عنوان مثال من خودم از طایفه تامرادی هستم و با وجود عدم داشتن رزومه قوی اقای روشنفکر به ایشان رای دادم و خدا خدا میکردم که یک کاندید قوی و با رزومه درخور حضور پیدا کند که خدا را شکر دکتر درخشنده پور با رزومه قوی و داشتن خیلی از ملاک های لازم پا به میدان گذاشته و مطمئن باشید گرایش ها روز به روز به سمت ایشان زیادتر شده است و امیدوارم مردم شهرستان بویراحمد اقای درخشنده پور را حرف هایش را بشنوند و ایشان را ببینند و بعد دست به انتخاب اگاهانه بزنند. محض اطلاعات عرض کنم که بیشتر تیره های بویراحمد سفلی راه خود را از روشنفکر جدا کرده اند و حرفشان هم این هست حالا که قرار هست به یک هم طایفه ای رای بدهند چرا به درخشنده پور که توانایی آن بیشتر هست رای ندهیم…..

 35. غریبه گفت:

  با این اتاق فکری که آقای روشنفکر داره کاری از پیش نمیبره فکر نکنم طایفه خودش هم بهش رای بده

 36. علی گفت:

  کاندیدایی که طایفه ای بخواهند به میدان بیاییند مورداستقبال عمومی قرار نمی گیرند،اگر مشاورش جناب اصالت باشه که مشکل صدچندان است

 37. دکتر محمد گفت:

  اصوگرای که یه مشت ادم انحصار طلب و فدرت به دست باشند ما خوشحالیم که روشنفکر در این حلقه کثیفتان نبست

 38. صدای مردم گفت:

  من بعنوان یک جوان دانشجوی از هم سم و سالان خودم عرض خواهم کرد که در شرایط,فعلی بمانید ولی به عقب دوران انحصار طابی و قدرت نمایی سیاسی هدایت خاه و اتاق فکرش نرنگردید ودر دوران اقای هدایت خواه بزرگترین ضربه را بر پیکر نحیف استان زدند باند مافیای به ظاهر انقلابیش حدود ۱۰۰۰نفر را بدون ازمون در ادارات استان جذب کردن

 39. محمد رخ فیروز گفت:

  تعدادی ا نحصار طلب و زیاد خواهی جمع شدن در اتاق فکری خود را سران اصولگرا میدانند ..یه تعداد قدرت طلب و انحصار طلب ..این که الان این جوان با این شدت بهتون حمله کرده دردل همه جوانان تحصیل کرده استان هست که فدای سیاسی بازی و قدرت و غرور کاذب شما شدن ..ماجوان با نباریدن برف موهایمان رنگ برف سیاسی شمارا گرفته با سن کم اخه تاکی ما باید گول حرفهای قشنگ شمارا بخوریم ..مادیگر اجازه نخواهیم داد افرادی که مارا فدای سیاسی بازی خودشان کردن برای سرنوست ما و شهرستان ما تصمیم بگیرند و ضمن اینکه احترامشون را داریم ولی حرف هایشان را بدون توجه نقص خواهیم کرد و دیگر گرفتار دامهای کثیف سیاسی و تعصبی این افرادی که خود را سر دسته حزب اصولگرا میخوانند نخواهیم شد هرکدوم از این بزرگوارن با حقوق هئیت علمی و اسایش فردی و خانوادگی و برای حفظ جایگاه سیاسی خودشان در این حلقه سیاسی اصولگرایان جمع شدن بنده اقای روشنفکر را بدون چون فردی مردمی و انقلابی هست و روحیه ایشان را فراجناحی و عبور از مرزهای جغرافیایی میدانم حمایت میکنم و انتظار میرود از همه حوانان ارزشمند و انقلابی استان بدون در نظر گرفتن حزب های سیاسی این شخصیت مردمی و دلسوز را حمایت کنید تا بتواند راهی برای ترقی امیدهای به خاک نشسته ما جوانان باز شود و از این بدبختی و سهم خواهی و زیاد خواهی اقایون عقل کل دربیاییم

 40. مهدی عزیزی گفت:

  دوست عزیز خیلی وقته دوران طایفه گرایی تمام شده و آگاهی مردم بالا رفته، امروز دیگه اکثر مردم میدونن تنها گزینه ای که توان اجرایی و سواد سیاسی بالایی داره و میتونه این استان رو از فقر و بیکاری و محرومیت نجات بده فقط دکتر بهرامیه، ضمن اینکه ایشون بسیار محبوب و مردمیه و من به شما قول میدم این دوره ایشون پیروز قطعی انتخاباته

 41. شهروند گفت:

  هنوز برای هرگونه اظهار نظری زود هست
  حامیان جناب روشنفکر مواظب اظهار نظرهایتان باشید
  در اردوگاه دشمن بازی می کنید.
  هرچند خیلی زود دفتر آقای روشنفکر تکذیب نمودند و این نشان دهنده درک ایشان است
  ولی اعلام پیروزی قبل از هر اقدامی بسان میر حسین موسوی ها و کروبی ها بازی در زمین دشمن و زمینه ساز یک آشوب است.
  و از آن طرف رای طایفه ای عملکرد ان هم طایفه ای خواهد بود بویراحمد و دنا یک انسجام می خواهد نه یک طایفه.
  کسانی که دیدگاه طایفه ای و قومی دارند بهتر است بمیرند

 42. یک بویراحمد بالایی گفت:

  شعارقبلی یادتون هست میگفتن هر کی بره غلو نره..و ما گفتیم هر کی نره غلو بره..الان ۱۶ساله غلو و هدایت..این دوشهرستان را زیر چرخهای و جولانگاه تاجگردونه .امیدوارم با یک چهره جدید با نیروی فعال جدید..روند موحود را تغییر بدن تا بویراحمد از انحصار جاه طلبان بیرون بیاد.به نطر من باید فرصت را به دکتر روشنفکر که از نیروهای انقلابی و خانواده شهید هستند.سکان این کشتی به دست ایشان سپرده شود.چرا که ایشان تازه نفس و پشتوانه مردمی بسیار قوی برخوردار است

 43. حسینی گفت:

  نماینده ای همچون اقای هدایت خواه نیست ونخواهد بود اقای روشنفکر من شاهد بودم که هم طایفه ای هاتون حاضرنشدن ازتون حمایت کنند

 44. سادات امام زاده علی گفت:

  ما تاالان با اقای هدایت خواه بودیم علی رغم اینکه احترام خاصی برای اقای هدایت خواه هستیم لذا این دوره با اقای دکتر روشنفکر هستیم چون انسانی وارسته وبزرگوار هستند

 45. کارگر گفت:

  باید خدمت جناب روشنفکر عرض کنم اگه چند تایی دوست مثل نویسنده مطلب(آقای اصالت) داشته باشین اصلا نیازی به دشمن ندارین.
  قطعا مصاحبه ی ایشون جز ریزش آرای دکتر روشنفکر و ایجاد شکاف بیشتر بین مردم بویراحمد و دنا چیزی نداره.

 46. شهروند گفت:

  نویسنده محترم نام خانوادگی شما اصالت می باشد که کلمه اصالت هم دارای بار معنایی بالا و هم از کلمات زیباست ولی حیف که با این مصاحبه خرابش کردی.
  مگه دور قبل کی منصور نیکبخت از ایل بزرگ کی گیوی مسئول ستاد دکتر روشنفکر نبود؟
  مگه هرکاندیدی برای جمع آوری رای دست به دامن دیگر ایلات و طوایف و اولادها وتشهای مردم حوزه انتابی خود،دست به دامن سایر جناحهای سیاسی وحتی مهاجرین به حوزه خود نمیشه؟ پس این انحصار طلبی شما و مصاحبه عجیب وغریبتان فقط ایل بزرگ تامرادی و جناب روشنفکر رو تخریب میکنه پس لطفا دیگه مصاحبه نکن و دور روشنفکر رو خط بکش تا رای بهتری نسبت به قبل یا حداقل همون رای رو کسب کنه.

 47. طایفه دلی گفت:

  با سلام ، ما که جناب روشنفکر رو در مراسم فاتحه خونی روستا ها دیدیم و محبوبیتی از ایشان تا به حال نشنیدیم، اگه به فکر پیشرفت هستید چرا هنوز قوم گرایی فکر میکنید هدایت خواه یا روشنفکر یا درخشنده و……هر کدوم که بهتر هستن باید انتخاب بشن اگه از لحاظ شناخت باشد بد نیست طریقه بیان و سواد سیاسی و شناخت مجلسی و عمومی کار کردن و خدا و عدالت رو مد نظر قرار دهید ……به یاد داشته باشید شما با اینترنت کار میکنید طایفه گری الان شده پیشرفت ، شما هنوز سیاست چماق و هویج رو دارید ….باید به فکر یکی باشیم که عمومی کار کند ما طایفه دلی فکر و دیدگاهمون خیلی بالاتره….ایل تامرادی هم دید گاهش تغییر کرده و اکثرا تحصیل کرده هستن و قدرت تشخیص و انتخاب دارند ….لطفا به جای یک قوم و ایل قضاوت نکنید

 48. طایفه دلی ،ایل تامرادی گفت:

  با سلام ، ما که جناب روشنفکر رو در مراسم فاتحه خونی روستا ها دیدیم و محبوبیتی از ایشان تا به حال نشنیدیم، اگه به فکر پیشرفت هستید چرا هنوز قوم گرایی فکر میکنید هدایت خواه یا روشنفکر یا درخشنده و……هر کدوم که بهتر هستن باید انتخاب بشن اگه از لحاظ شناخت باشد بد نیست طریقه بیان و سواد سیاسی و شناخت مجلسی و عمومی کار کردن و خدا و عدالت رو مد نظر قرار دهید ……به یاد داشته باشید شما با اینترنت کار میکنید طایفه گری الان شده پیشرفت ، شما هنوز سیاست چماق و هویج رو دارید ….باید به فکر یکی باشیم که عمومی کار کند ما طایفه دلی فکر و دیدگاهمون خیلی بالاتره….ایل تامرادی هم دید گاهش تغییر کرده و اکثرا تحصیل کرده هستن و قدرت تشخیص و انتخاب دارند ….لطفا به جای یک قوم و ایل قضاوت نکنید

 49. بهار گفت:

  جناب اصالت با ابروی ایل تامرادی بازی نکن .با حضور چهارتا مثل تو دیگه دکتر روشنفکر نیازی به دشمن و تخریبگر نداره

 50. غیره بومی گفت:

  انشاالله که هرچی خدا به خدا همون بشه که عاقبت به خیر بشه همه و از انحصار طلبی بیرون بیاد بویراحمد دوتا

 51. یوسفی مهریان گفت:

  درود بر دکتر روشنفکر عزیز الحق ک بهترینی انشاالاه ب امید خدا دو اسفند نمایان گر همه چی خواهد بود
  هستیم بر ان عهدی ک بستیم
  یا مهدی حاج مهدی

 52. اندیشه گفت:

  آقای اصالت چه کینه ای نسبت به روشنفکر داری که اینجوری براش خراب می کنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 53. بویراحمد گفت:

  چند نکته در این خصوص:
  اول اینکه آقای روشنفکر دور گذشته ۳۶ هزار رأی آوردن
  دوم اینکه آقای هدایت خواه دکتر نیستند
  سوم اینکه شما طوری وانمود میکنید که جریان اصولگرایی فقط در هدایت خواه خلاصه میشه در صورتی که هدایت خواه مهره سوخته جریان می باشد
  چهارم این‌که هدایت خواه فقط یک رأی آورنده است نه یک رأی حمع کن و ایشون حتی برای خودش هم نمیتونه رای جمع کنه
  پنجم مطمئن باشید آقای روشنفکر بدوته هدایت خواه بهتر رأی میآورد تا این‌که هدایت خواه بخواد ایشون رو حمایت کنه
  آخر هم این‌که صاحبان اصلی جریان اصولگرا کسانی دیگری هستند که کلا شماها ازشون غافل شدین و اگر بجای این‌که آین همه منت هدایت خواه رو میکشید سراغ آنها بروید قطعا در رأی آوردن روشنفکر تاثیر بیشتری دارد مثل جناب آقای حاج محمد رحیم دهراب پور

 54. کا شیرو گفت:

  واقعا جای تاسف است که چنین دیدگاههای قوم گرایانه ای هنوز در قرن ۲۱ میبینیم. رای دور قبلي آقای دکتر روشنفکر تماما رای قومی بود گرچه خودم هم مرتبه قبلی تحت تاثیر مناسبات قومی قرار گرفتن و رای دادم اما این دور قطعا این طور نخواهد بود

 55. م بزرگمهر گفت:

  در محبوبیت جناب روشنفکر تردیدی نیست دوستان یکم منطقی فکر کنید هر کی فقط دور و ور خودش میبینه
  من یک بیوگرافی کامل و منطقی بدم خدمتتون حیطه نفوذ روشنفکر و آرای ایشون تا الان نسبت به دور گذشته حداقل ۳۰درصد دور گذشته بیش‌تر شده و فوج فوج هم داره اضافه میشه من به شخصه اعتقادی به قوم و طیف گرایی ندارم و منطق درستی نمیبینم ولی خیلی از افراد حوزه سفلی و علیا دور گذشته انتظار چنین رایی از دکتر روشنفکر نداشتن و وقتی نتایج بدست اومد یک اراده قوی بیش‌تر در سفلی بوجود آمد و متعاقب آن در حوزه علیا ضمن اینکه آقای دکتر روشنفکر تا الان فرارجناهی عمل کرده و از توده مردمی دو رقیب سنتی اصولگرا و اصلاح طلب داره حمایت میشه و آرای قبلی ایشون م همش طیف مردمی بوده
  خودتون یک حساب سرانگشتی بکنید آمار میاد دستتون
  حالا به قول دوستمون جوجه رو آخر پاییز میشمارند

 56. درخشان گفت:

  درود بر شما، الحق که این اسم برازنده توست(اصالت) کلامتون بسیار متین و قابل تامل

 57. اخترفر گفت:

  نمی خواد اینقد به اصالت گیر بدین دفع قبل که دکتر روشنفکر امده بودن می گفتید ۵ هزار رای هم نمیاره ولی همتون شگفت زده شدید که دکتر روشنفکر چهل هزار رای بدون هیچ تقلبی اورد ان شاءالله که این دفه بیشتر شگفت زده میشید اون هم با پیروزی در انتخابات، در ضمن عزیزی گفته بودن روشنفکر یارانشون ازش جدا شدن با این حرفا خودتونا هم نمی تونید گول بزنید دکتر روشنفکر نه تنها یارانشون روز به روز داره بیشتر میشه که خیلی از اونایی که دوره قبل از مخالفای دکتر روشنفکر بودن الان از یاران سر سخت دکتر روشنفکر هستند و شب روز همه جوره برای دکتر زحمت می کشند…ان شاءالله به امید پیروزی

 58. اخترفر گفت:

  نمی خواد اینقد به اصالت گیر بدین دفع قبل که دکتر روشنفکر امده بودن می گفتید ۵ هزار رای هم نمیاره ولی همتون شگفت زده شدید که دکتر روشنفکر چهل هزار رای بدون هیچ تقلبی اورد ان شاءالله که این دفه بیشتر شگفت زده میشید اون هم با پیروزی در انتخابات، در ضمن عزیزی گفته بودن روشنفکر یارانشون ازش جدا شدن با این حرفا خودتونا هم نمی تونید گول بزنید دکتر روشنفکر نه تنها یارانشون روز به روز داره بیشتر میشه که خیلی از اونایی که دوره قبل از مخالفای دکتر روشنفکر بودن الان از یاران سر سخت دکتر روشنفکر هستند و شب روز همه جوره برای دکتر زحمت می کشند…ان شاءالله به امید پیروزی

 59. دنا گفت:

  متآسفم از احساسی صحبت کردن افراد بی سواد که دو دوره انتخابات قبلی به طبل تو خالی میکوبند کی میخواید بیدار شوید روزها میخوابید وشبها بیدار ،نمیخواید حقیقت را ببینید خودتان را به یک کیسه آرد فروخته اید این خفت بس نیست گر میخوای رسوا نشوی همرنگ جماعت شو به دکتر روشنفکر بپیوند

 60. دنا گفت:

  تو درجایگاهی نیستی که جای کاشیرو صحبت کنی دربین کاشیرو جایگاهی نداری