دکتر محمد بهرامی: ما از جنس مردم و کنار مردم هستیم/مردمان چیتاب دین خود را به جامعه ادا کردند/سعی کردم تلفیقی از علم تجربه را کنار هم قرار دهم
دکتر محمد بهرامی: ما از جنس مردم و کنار مردم هستیم/مردمان چیتاب دین خود را به جامعه ادا کردند/سعی کردم تلفیقی از علم تجربه را کنار هم قرار دهم
سعی کردم در کارهای خودم تلفیقی از علم و تجربه را در کنار هم قرار دهم.متاسفانه برخی از مسئولین تک بعدی نگاه می‌کنند نگاه آن‌ها به بخشی از افراد مختلف جامعه هست کسانی که مسئولیت می پذیرند باید برای همه‌ی نیازهای مردم، طرح و برنامه داشته باشند. من برای همه‌ی اقشار و گروه‌ها و نیازها به اتفاق دوستان سعی کردم جوابگوی این نیازها و مشکلات باشم.

فریاد جنوب؛ محمد بهرامی نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا گفت: متاسفانه برخی از مسئولین تک بعدی نگاه می‌کنند نگاه آن‌ها به بخشی از افراد مختلف جامعه هست کسانی که مسئولیت می پذیرند، باید برای همه‌ی نیازهای مردم، طرح و برنامه داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری فریاد جنوب، محمد بهرامی امروز (دوشنبه ۲۸ بهمن ماه) در پنجمین نطق انتخاباتی خود در جمع اهالی چیتاپ، اظهار کرد: مردمان چیتاب دین خود را به جامعه ادا کردند.

وی ادامه داد؛ آن چیزی که مایه نگرانی ماست در بین مردم و نقاط مختلف ناامیدی، دلسردی و بی اعتمادی هست. مردمانی که در عرصه‌های مختلف امتحان خود را پس داده اند، لذا مسئولان، جریان‌های سیاسی اگر می خواهند، مورد پذیرش مردم قرار گیرند باید روش‌ها و شیوه‌های خود را در راستای نیازهای مردم عوض کنند.

بهرامی تصریح کرد: متاسفانه در این جامعه دچار افراط و تفریط هستیم و باید جریان‌های سیاسی به اصل و واقعیت خود برگردند.اگر میگویند بهرامی اصلاح طلب هست و برخی میگویند از دین خارج شده اما نمی‌دانند که یکی از شاخص‌های اصلی اصلاح طلبی، توسعه هست و توسعه مولفه‌های اصلی خود از مکتب و دین ما گرفته است.

این استاد دانشگاه گفت: الگوهای دینی که داریم و هزار و ۴۰۰ سال پیش مطرح شد و ما توجه نکردیم، علم در ۳۰۰ الی ۴۰۰ سال قبل اثبات کرد و لذا این نگرش‌ها را باید عوض کنیم.اگر امروز مشکل داریم مشکل در نگاه‌ها، نگرش‌ها و رفتارهای فردی و جمعی هست و باید این مشکل را برطرف کنیم.

این کاندیدای مجلس در مورد سابقه خود گفت: سعی کردم در کارهای خودم تلفیقی از علم و تجربه را در کنار هم قرار دهم.متاسفانه برخی از مسئولین تک بعدی نگاه می‌کنند نگاه آن‌ها به بخشی از افراد مختلف جامعه هست کسانی که مسئولیت می پذیرند باید برای همه‌ی نیازهای مردم، طرح و برنامه داشته باشند. من برای همه‌ی اقشار و گروه‌ها و نیازها به اتفاق دوستان سعی کردم جوابگوی این نیازها و مشکلات باشم.

اما آن چیزی که برای من مهم‌تر بود قشر ضعیف و محروم جامعه بود.به این قشر توجه خاص داشتیم و انشاءالله در آینده هم کنار آن‌ها باقی خواهیم ماند.

ما مرد روزهای سخت هستیم.

وی ادامه داد: در ابتدای کار شهرداری خیلی‌ها می‌ترسیدند و نگران بودند که با این شرایط سخت، آیا شما می‌توانید کار انجام دهید، در سختی‌ها و مشکلات برای همه مردم کار انجام دادیم و بازهم برای این شرایط سخت شما طرح و برنامه خواهیم داشت.برخی‌ها بازهم میگویند شاید یک اتفاق بیفتد آیا باز تضمینی هست که همچون گذشته عمل کنیم، بازهم عرض کردم که شک نکنید و مطمین باشید که تجربه و دانش من بیشتر شده است.

بهرامی خاطر نشان کرد: مهم‌تر از همه در سطح ملی و استان، ما تیم قوی کارشناسی و مشاوره ای داریم.مطمین باشید هم برای سطح ملی و مردم در استان طرح و برنامه داریم.از طریق خلاقیت، نوآوری و استفاده از انرژی جوانان در شهرداری کار انجام دادیم.

وی در پایان در باره بخش کبکیان گفت: این بخش قابلیت‌های زیادی دارد، این مردمان اهل کوشش و پشتکار هستند و گام‌های خود را برداشته‌اند و نوبت دولت‌مردان هست که به داد آن‌ها برسند.در گردشگری از پتاسنیل هایی که در این منطقه وجود داشت، آیا توانسته‌اند از ظرفیت دیگران هم استفاده کنند و ظرفیت‌های مناسبی برای مردم ایجاد کنند.

ما از جنس مردم هستیم و در کنار مردم هستیم و فردا به همت دوستان و با مشارکت و کمک این مردم تصمیم خواهیم گرفت.