پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

دیدار عیدانه و نشست صمیمی جمعی از جوانان کهگیلویه بزرگ با سید محمد موحد... | فریاد جنوب | فریادجنوب

کد خبر: 12461
تاریخ انتشار: ۹ فروردین ۹۸ - ۱۱:۴۶

دیدار عیدانه و نشست صمیمی جمعی از جوانان کهگیلویه بزرگ با سید محمد موحد… به گزارش خبرنگار  پایگاه خبری فریاد جنوب،صبح امروز در نشستی صمیمی و دیدار عیدانه (عید دیدنی) ، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موحد نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی میزبان جمعی از جوانان شهرستان های کهگیلویه،چرام و لنده بود. هدف از برگزاری […]

دیدار عیدانه و نشست صمیمی جمعی از جوانان کهگیلویه بزرگ با سید محمد موحد…

دیدار عیدانه و نشست صمیمی جمعی از جوانان کهگیلویه بزرگ با سید محمد موحد…

به گزارش خبرنگار  پایگاه خبری فریاد جنوب،صبح امروز در نشستی صمیمی و دیدار عیدانه (عید دیدنی) ، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موحد نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی میزبان جمعی از جوانان شهرستان های کهگیلویه،چرام و لنده بود.
هدف از برگزاری این نشست که توسط مهندس سید حبیب نوری نماینده جوانان حاضر در جلسه طی بیانیه ای قرائت گردید؛ تبریک سال نو به نماینده اسبق مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی،اشاره به بیانیه مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب و شعار سال یعنی رونق تولید،تشکر از خدمات سید محمد موحد در طول دوران مسوولیت و اشاره به عمق محرومیت های موجود کهگیلویه بزرگ و درخواست در راستای رفع این محرومیت ها بوده است.و در پایان از طرف جمع جوانان حاضر در جلسه از این چهره ی سیاسی برای حضور در انتخابات آتی مجلس شورای دعوت شد.
پایان بخش این نشست نیز با سخنرانی سید محمد موحد و پاسخ به درخواست و مطالبات جوانان بود که مشروح سخنان وی متعاقبأ در همین پایگاه خبری منتشر خواهد شد.

 

 

عکاس:وحید محمدزاده

نویسنده: javad taghavi
نظرات بینندگان
 1. علیپور چرام یوسف گفت:

  در مورد عکسهای موجود وخبری که دوست عزیز نشر کردند چندین نکته هست که باید عنوان شود
  اول درمیان جمع چند نفره که از زوایای مختلف وسعی شده جمعیت راچندین برابر نشان دهد که این دوراز واقعیته
  دوم شما دوست عزیز خبر رابه عنوان دیدار جوانان ذکر کرده اید جمعی که درتصاویر هست به غیراز پیرمرد ومیان سال چهره جوان در تصاویر دیده نمیشود ومطلب مهم جناب اقای موحد هنوز همون غرور وتکبر خود را دارد واین زیبنده یه الگو نیست تو یه جمع صمیمی که همه نشسته اند با مغروریت دربین جمع بدون در نظر گرفتن جایگاه ودکراسیون مشخص شده بالاتراز جمع بنشینی وشاید این عذر هم پذیرفته باشه به دلیل کهولت سن زیاد بعید نیست

 2. محمد گفت:

  نمیدانم موحد ۲۰سال در مجلس بود .دیگه هرچه داشت درآن ۲۰سال عملی کرد میدان را به جوانان بدهد. بابا بشین استراحتکن. لیدرهای شما فقط دنبال شکست شما هستند . این بار شکست خواهی خورد.

 3. اصلاحطلب سابق گفت:

  هیچکس مثل موحد برای کهگیلویه نمیاد.در زمان موحد از شمال تا جنوب ایران کهگیلویه به واسطه موحد شناحته شده بود ولی حالا چی.