پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

رئیس جهاد دانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد؛ آزمون استخدامی کهگیلویه و بویراحمد در صحت و سلامت و با هماهنگی تهران برگزار شد / هیچ شائبه‌ای وجود ندارد | فریاد جنوب | فریادجنوب

کد خبر: 11990
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۹۷ - ۱۱:۱۷

صبح امروز (جمعه، ۱۷ اسفندماه ۹۷) آزمون استخدامی دستگاه‌های دولتی در استان کهگیلویه و بویراحمد در سه حوزه گچساران، یاسوج و دهدشت برگزار شد. بنا بر این گزارش، ۴۶۸۷ نفر از استان کهگیلویه و بویراحمد متقاضی شرکت در این آزمون شدند که در شهرستانهای بویراحمد و دنا ۲۷۲۴ نفر (محل آزمون دانشگاه دولتی یاسوج)، در […]

آزمون استخدامی کهگیلویه و بویراحمد در صحت و سلامت و با هماهنگی تهران برگزار شد / هیچ شائبه‌ای وجود ندارد
صبح امروز (جمعه، ۱۷ اسفندماه ۹۷) آزمون استخدامی دستگاه‌های دولتی در استان کهگیلویه و بویراحمد در سه حوزه گچساران، یاسوج و دهدشت برگزار شد.
بنا بر این گزارش، ۴۶۸۷ نفر از استان کهگیلویه و بویراحمد متقاضی شرکت در این آزمون شدند که در شهرستانهای بویراحمد و دنا ۲۷۲۴ نفر (محل آزمون دانشگاه دولتی یاسوج)، در شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده ۱۳۱۲ نفر (محل آزمون دانشگاه پیام نور و آزاد اسلامی دهدشت) و در شهرستانهای گچساران و باشت ۶۵۱ نفر (محل آزمون دانشکده نفت و گاز، سالن شهید جهان آراء دبیرستان شاهد و دبستان آسیه) شرکت کننده با هم به رقابت پرداختند.
قر ار بود که این آزمون رأس ساعت ۹ صبح همزمان با سراسر کشور در حوزه‌های محل آزمون برگزار شود که به دلیل اشکالی که در ادامه توضیح داده می‌شود، که با تأخیر برگزار شد.
این آزمون در شهر یاسوج قرار شد در دانشگاه یاسوج برگزار شود که با تاخیر ساعت ۹ و نیم صبح برگزار شد.
برخی از داوطلبان سعی در اخلال روند آزمون داشتند که با عکس العمل سایر داوطلبان آزمون به روند عادی برگشت و آزمون در نهایت امنیت و سلامت برگزارشد.
سید محمد قائم کاظمی بیدک رئیس جهاد دانشگاهی واحد کهگیلویه و بویراحمد در این باره گفت: همه کارها طبق برنامه پیش می‌رفت تا اینکه بر اساس اشتباهی که در تهران انجام گرفت، بر روی یکی از کیسه‌های سئوالات یاسوج اشتباهی لیبل دهدشت زده شده بود و بر روی یکی از کیسه‌های سئوالات دهدشت نیز لیبل یاسوج زده بودند که پس از متوجه این اشتباه در سریعترین زمان ممکن اقدام به جابجایی بسته‌ها کردیم.
با بیان اینکه همه سووالات همزمان با سراسر کشور در یک ساعت خاص پلمپشان باز شد، گفت: وقتی متوجه این جابه جایی شدیم در سریعترین زمان سوالات را به حوزه‌ها برگرداندیم و کار انتقال انجام گرفت و ما با شورای تأمین و مسئولان امر هماهنگی لازم را انجام دادیم که در جریان باشند.
در استان این کار به خوبی مدیریت کردیم و بنده و نماینده سازمان جهاد دانشگاهی کشور و حراست در بین متقاضیان حضور پیدا کردیم و برای آنها توضیح دادیم و آزمون در استان برگزار شد.
نماینده سازمان جهاد دانشگاهی کشور در استان حضور دارند و در جریان تمام مسائل هستند.
هیچ گونه شائبه‌ای در برگزاری و اجرای آزمون در استان وجود نداشت و این آزمون در صحت و سلامتی و با هماهنگی مرکز آزمون کشور برگزار شد.
نویسنده: s
نظرات بینندگان
  1. راحیل گفت:

    بگو آقای … خجالت نمیکشی … میگی کل فیلم ها تو فضای محازی پخش شده من خودم جزشرکت کننده ها بودم جنابعالی صاف صاف میومدی قدم میزدی و با تلفن حرف میزدی .لااقل مرد باشید خرابکاریتونو جبران کنید.فردا که رفتیم استانداری و مستندات رو نشون مسوولین دادیم مشتص میشه صحت آزمون کجا بوده.

  2. ج گفت:

    جناب رئیس
    کلی مستندات موجود است همه را پخش میکنیم تا ساعت ۴ بچه ها سر جلسه بودند همه گوشی همراهشان بود و کل سوالات واسه بیرون فرستادن