پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

رئیس کمیته امداد باشت:26 میلیارد ریال برای مسکن مددجویان باشت هزینه شد | فریاد جنوب | فریادجنوب

کد خبر: 12013
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۹۷ - ۱۷:۰۹

  رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) باشت گفت: ۲۶ میلیارد و ۸۱ میلیون ریال برای ساخت خانه، سرویس بهداشتی و تعمیر مسکن مددجویان این شهرستان در سال جاری هزینه شده است. حبیب الله باقرپور روز جمعه افزود: احداث ۶۵خانه از محل طرح سه جانبه مناطق محروم، خرید یک مسکن شهری، تکمیل هفت مسکن واحد […]

 

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) باشت گفت: ۲۶ میلیارد و ۸۱ میلیون ریال برای ساخت خانه، سرویس بهداشتی و تعمیر مسکن مددجویان این شهرستان در سال جاری هزینه شده است.

حبیب الله باقرپور روز جمعه افزود: احداث ۶۵خانه از محل طرح سه جانبه مناطق محروم، خرید یک مسکن شهری، تکمیل هفت مسکن واحد مسکونی روستایی در دست ساخت، احداث ۹باب سرویس بهداشتی و تعمیرات کلی و جزئی ۱۰۵واحد مسکونی از جمله خدمات ارائه شده به مددجویان باشت در این مدت بوده است.
وی ابراز داشت: با اجرای این طرح ها ۲۰۰ خانوار نیازمند این شهرستان صاحب خانه های ایمن شدند.
باقرپور تصریح کرد: هرساله تعدادی از واحدهای مسکونی خانواده‌های تحت پوشش خدمات کمیته امداد امام خمینی (ره) باشت ایمن سازی یا برای آنان خانه های نو احداث می شود.
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) باشت با یادآوریاهمیت اشتغال و مسکن در توانمندی سازی اقشار آسیب پذیر اجرای ۲۰۰ طرح اشتغالزا را از دیگر خدمات مهم این نهاد حمایتی در سال جاری ذکر کرد.
وی اضافه کرد: این طرح ها با ۳۸ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال سرمایه گذاری اجرا شده است.
باقرپور اظهار داشت:برای اجرای طرح های اشتغالزای کمیته امداد خمینی (ره) در باشت ۳۰ میلیارد ریال تسهیلات از محل بانک ها، ۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال وام از منابع امداد و ۲میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی هزینه شده است.
باقرپور ابراز داشت: یک هزار و ۵۳۷ خانوار باشتی زیرپوشش کمیته امداد است که از این تعداد بیش از ۷۸۲ نفر زن سرپرست خانوار هستند./ایرنا

نویسنده: s
نظرات بینندگان