09171417055پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر              
r_search r_search

سرپرست هیات تنیس روی میز شهرستان بویراحمد مطرح کرد: برگزاری طرح گسترده استعداد یابی رایگان تنیس روی میز برای سنین ۵تا۱۵سال این طرح تا پایان اسفند ماه ادامه دارد. | فریاد جنوب | فریادجنوب

کد خبر: 11580
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۹۷ - ۰۹:۳۹

سید مهرداد موسوی سرپرست هیت تنیس روی میز شهرستان بویراحمد در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری فریاد جنوب مطرح کرد: طرح گسترده استعداد یابی تنیس روی میز به صورت کاملا رایگان از بهمن ماه آغاز شده است و تا پایان اسفند ماه ادامه دارد. موسوی افزود:مکان برگزاری این طرح سالن تخصصی تنیس روی […]

سرپرست هیات تنیس روی میز شهرستان بویراحمد مطرح کرد:  برگزاری طرح گسترده استعداد یابی رایگان تنیس روی میز برای سنین ۵تا۱۵سال  این طرح تا پایان اسفند ماه ادامه دارد.

سید مهرداد موسوی سرپرست هیت تنیس روی میز شهرستان بویراحمد در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری فریاد جنوب مطرح کرد:
طرح گسترده استعداد یابی تنیس روی میز به صورت کاملا رایگان از بهمن ماه آغاز شده است و تا پایان اسفند ماه ادامه دارد.

موسوی افزود:مکان برگزاری این طرح سالن تخصصی تنیس روی میز یاسوج واقع در منطقه راهنمایی،رجاء ۵،جنب استخر کوثر می باشد.

این طرح برای پسران و دختران ۵تا ۱۵ساله میباشدکه برای پسران روز های زوج از ساعت۶:۳۰ تا ۸ و روزهای فرد از ساعت۶:۳۰ تا ۸ در نظر گرفته شده است.

همچنین طرح فوق برای دختران نیز روزهای زوج از ساعت ۵ الی ۶:۳۰ بعد از ظهر برگزار می گردد و جمعه ها نیز برای خانواده ها کاملا رایگان می باشد.

موسوی در پایان ضمن دعوت از همه علاقه مندان به این رشته ورزشی از زحمات خضوعی رئیس هیات تنیس روی میز استان و همچنین رحیمی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد تشکر کرد.

نویسنده: میر امید
نظرات بینندگان