پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

سه مقام کشوری و استانی در مورد حواشی آزمون استخدامی 17 اسفندماه در استان چه می گویند؟ | فریاد جنوب | فریادجنوب

کد خبر: 12038
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۹۷ - ۱۱:۲۱

به گزارش فریاد جنوب معاون آموزشی جهاددانشگاهی کشور گفت: با اطمینان به همه داوطلبان اعلام می کنم که تحت هیچ شرایطی سئوالات لو نرفت و هیچ اتفاقی در این خصوص نیفتاده است. دکتر محمد صادق بیجندی در افزود: برای دو تا از کیسه های سئوالات که پلمپ ها باز نشده بود متوجه شدیم که برگه ای […]

به گزارش فریاد جنوب معاون آموزشی جهاددانشگاهی کشور گفت: با اطمینان به همه داوطلبان اعلام می کنم که تحت هیچ شرایطی سئوالات لو نرفت و هیچ اتفاقی در این خصوص نیفتاده است.

دکتر محمد صادق بیجندی در افزود: برای دو تا از کیسه های سئوالات که پلمپ ها باز نشده بود متوجه شدیم که برگه ای که در پشت کیسه چسبیده می شد جابجا شده بودند.

وی اظهارکرد: بلافاصله پس از مشخص شدن این مساله یک دستگاه خودرو از سمت یاسوج به سمت دهدشت و یک دستگاه از سمت دهدشت به سمت یاسوج راه افتاده اند که سوالات را در کمتر از یک ساعت به مراکز خود برسانند و تعدادی از داوطلبان احساس می کردند که خدایی نکرده اتفاقی در خصوص سئوالات افتاده است.

معاون آموزشی جهاددانشگاهی کشور خاطرنشان کرد: با این داوطلبان تلفنی صحبت کردیم که آرامش خود را حفظ کنند و خوشبختانه پس از مذاکرات  زیاد پذیرفتند به صندلی های خود جهت برگزاری آزمون برگشتند و آزمون در این دو زیرحوزه برگزار شد.

بیجندی با بیان اینکه به نمایندگی از مجموعه جهاددانشگاهی بخاطر تاخیر در برگزاری آزمون از همه داوطلبان عذرخواهی می کنم، تاکید کرد: با اطمینان به همه داوطلبان اعلام می کنم که تحت هیچ شرایطی سئوالات لو نرفت و هیچ اتفاقی نیفتاده بلکه تنها برای حفظ امنیت و سلامت آزمون مجبور بودیم که بحث های امنیتی را در بالاترین سطح داشته باشیم.

سید محمدکاظم نظری، معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز در این خصوص گفت: نا هماهنگی هایی در ارسال سئوالات بوجود آمده بود که باعث شد این آزمون با تاخیر در زیرحوزه‌های دهدشت و یاسوج برگزار شود.

وی با بیان اینکه آزمون برگزار شد، افزود: مسئولان دنبال این هستند که هیچ حقی از کسی ضایع نشود. از داوطلبان و شرکت کنندگان انتظار داریم که تحت تاثیر شایعات قرار نگیرند.

نظری اضافه کرد: این ناهماهنگی صورت گرفته در جابجایی سئوالات از تهران صورت گرفت و استان نقشی در آن نداشت.

همچنین حسن نوروزی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این زمینه گفت: ششمین آزمون استخدامی کشور در روز جمعه، ۱۷ اسفند ماه همزمان با سراسر کشور در سه شهرستان استان کهگیلویه و بویراحمد(یاسوج، گچساران و دهدشت) برگزار شد.

وی افزود: طبق بررسی های صورت گرفته در شهر گچساران و دانشگاه آزاد دهدشت راس ساعت مقرر شروع شد و در مهلت تعیین شده به اتمام رسید.

نوروزی اظهارکرد: این آزمون در کلیه دانشکده های دانشگاه یاسوج با یک تاخیر نیم ساعته برگزار شد اما در دانشکده منابع طبیعی دانشگاه یاسوج و پیام نور دهدشت به علت اشتباه جابجایی در الصاق برچسب دو کیسه محتوی سئوالات عمومی و پاسخنامه ها که از ناحیه عوامل اجرایی مرکز کشور رخ داد، باعث شد که آزمون در دانشکده منابع طبیعی دانشگاه یاسوج ساعت ۱۰ و در دانشگاه پیام نور دهدشت ساعت حدود ۱۲ برگزار شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در نهایت این آزمون در صحت و سلامت کامل در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد .

نوروزی تصریح کرد: تعداد کمی در این آزمون شرکت نکردند که برخی از ابتدا حضور نداشتند و تعداد معدودی با اختیار خود محل آزمون را ترک کردند.

وی در خصوص صحت و سلامت آزمون ادامه داد: منهای تاخیر در برگزاری آزمون، هیچ مشکلی در برگزاری آزمون بوجود نیامد و بقیه مراحل و فرآینده آزمون در صحت و سلامت کامل برگزار شد.

صبح روز جمعه، ۱۷ اسفندماه ۹۷ آزمون استخدامی ۲۰ دستگاه‌های دولتی در استان کهگیلویه و بویراحمد در سه حوزه گچساران، یاسوج و دهدشت با حضور ۴۶۸۷ نفر متقاضی برگزار شد.

لازم به ذکر است که در شهرستانهای بویراحمد و دنا ۲۷۲۴نفر(محل آزمون دانشگاه دولتی یاسوج)، در شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده ۱۳۱۲ نفر(محل آزمون دانشگاه پیام نور و آزاد اسلامی دهدشت) و در شهرستانهای گچساران و باشت ۶۵۱ نفر (محل آزمون دانشکده نفت و گاز، سالن شهید جهان آراء دبیرستان شاهد و دبستان آسیه) شرکت کننده با هم به رقابت پرداختند./ایسنا

نویسنده: s
نظرات بینندگان
 1. ناشناس گفت:

  ادم شاخ درمیاره فاصله ۳ساعت یاسوج دهدشت چطور ۱ساعت شده ….شاخدار نگین

 2. راحیل گفت:

  ..مسوولینی ک تو خونشون خواب بودن از کجا خبر دارن ک آزمون درصحت برگزار شده.من خودم جز متقاضیا بودم ازمون ساعت۱۱:۲۰با بی نظمی و با لو رفتن سوالات شروع شد بعد ازسه ساعت ونیم.کم … بگید خدا نشناسها.معلومه مجبورن… جمع کنن با ……..افراد ن معلوم چکاره مسوول برگزاری بودن ک مث مرگ ترسیده بودن ازاون اعتراضات .روتون سیاه میشه.من ب تمام مقامات کشوری اون کلیپهایی ک گرفته شده رو میفرستم تا بفهمید کی ب کیه.فکر کردید میتونید افتضاح باین فجیعی رو جمع کنید؟….

 3. ناشناس گفت:

  اظهار نظرشون واسه خودشون خوبه

  مگه امکان داره تو گچساران ساعت ۱۱:۳۰ آزمون مهلتش تمام بشه تو دهدشت ۱۲:۳۰ تازه شروع بشه

 4. نیک گفت:

  اقای محترم ازمون با ۱ ساعت و نیم در یاسوج و ۴ ساعت و نیم در دانشگاه پیام نور دهدشت برگزار شد تمام کسانی که در دانشگاه پیام نور دهدشت ازمون دادند پاسخ اماده داشتند و فقط پاسخ نامه پر کردند و اون عده ای هم که پاسخ نداشتند از تلفن همراه استفاده کردند و تمام سوالات را پاسخ دادند تا جایی که بلندگوی سالن اعلام کرد داوطلبان عزیز از تلفن همراه استفاده کنند ولی نظم جلسه را بهم نزنند . اخه خدا نشناسه الهی حق ای همه داوطلب نابودتون بکنه .

 5. علی گفت:

  ما ازهمین سه نفری که اظهار نظر ناحق کردند از همه بیشتر مظنونیم…کدام ازمون تاالان در استان ۱۰۰درصد سالم برگزار شده…ازمون بیمارستان را هم همینطور ماسمالی کردند ودر نهایت اعوان وااقوام خود را سر کار بردند…از خدا بترسید….اه جونهای باسواد وجامعه دنبالتون هست…خدا ازتون نگذره….

 6. رویا بهادری گفت:

  چرا الکی دروغ میبافین آزمون ساعت ۸:۳۰رو برگه زده بود شروع میشه ساعت ۱۱:۳۰شروع شد سوالات اصلا پلمپ نبود دروغگوها الکی چرا سر کارو کلاه میزاری بعد جه جوری که سوالات عمومی با دهدشت و یاسوج جابه جا بشه اگه سوالات عمومی بود میشد استفاده کرد هیچ مشکلیم نبود فقط کد های روی دفترچه بود که هیچ ربطی نداشت سوالل یکی بودن بعد دوباره گفتین ساعت ۹:۳۰باید شروع میشد جون تو فیلم بیفته مراقب خودمون هی میگفت اگه ۵۰هزارتمنمو ندن خون میزارم بلد نیستین آزمون بگیرین چرا میگیرین میخواین شخصی تو فکرتونو بزارین آزمون نگیریم راحت کارتو نو انجام بدین

 7. باران شریفی گفت:

  ما خرنیستیم چیز پلمپ شده ندیدیم اصلا والا همه سوالات بار بود همه مراقباهم اخمو بد اخلاق بودن نظرسنجی هم اول آوردم ما الکی پر کردیم همه چی افتضاح بود

 8. زهرا محمدی گفت:

  شرمنده مهلت تعیین شاتون همون ساعت ۱:۳۰ظهر بود که ما از رو جلسه بلند شدیم دیگه و شروعشم ۱۱:۳۰بودش دیگه به به چه آزمون سوالات بازشده ای بود تو گونی آوردین سوالارو خخخ مگه ما گوشامون درازه یا مخملیه اگه پلمپ می بود وقتی برای پوشاندن کارتون عکس میگرفتین اون پلاستیکایی که باید کنار صندلی افتاده باشه میبود.