سه کشته و زخمی در تصادف محور یاسوج به اقلید/کیلومتر ۱۵یاسوج به کاکان
سه کشته و زخمی در تصادف محور یاسوج به اقلید/کیلومتر ۱۵یاسوج به کاکان

  رئیس پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: صبح امروز و ساعاتی پیس در اثر برخورد یکدستگاه خودروی سواری پراید با کامیون در محور یاسوج به اقلید، یک نفر مجروح و دو نفر کشته شدند. پایگاه تحلیلی خبری فریادجنوبfaryadejonoob.ir به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ؛ سرهنگ ویسی پور در تشریح این خبر گفت: […]

 

رئیس پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: صبح امروز و ساعاتی پیس در اثر برخورد یکدستگاه خودروی سواری پراید با کامیون در محور یاسوج به اقلید، یک نفر مجروح و دو نفر کشته شدند.

پایگاه تحلیلی خبری فریادجنوبfaryadejonoob.ir

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ؛ سرهنگ ویسی پور در تشریح این خبر گفت: در حدود ساعات ۹ و ۳۰ دقیقه امروز و در پی اعلام یک فقره تصادف فوتی و جرحی در کیلومتر ۱۵ محور یاسوج به اقلید، بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پلیس راه برای بررسی موضوع به محل اعزام و مشخص شد در اثر تصادف یک دستگاه خودرو سواری پراید و یکدستگاه کامیون در محور کاکان (جاده یاسوج به اقلید) متاسفانه در این سانحه مرگبار ، دو نفر کشته و یک نفر از سرنشینان پراید زخمی شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه مصدوم با خودروهای امدادی و اورژانس به مراکز درمانی یاسوج منتقل شد، بیان کرد: با بررسی فنی کارشناسان پلیس‌راه ، علت تامه این تصادف ؛ تجاوز به چپ ناشی از سبقت و سرعت غیر مجاز از ناحیه خودروی پراید اعلام شد .

رییس پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان با ارائه توصیه‌های لازم به رانندگان از آنان خواست ضمن حرکت با سرعت مطمئنه، قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.