مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه فتح از برگزاری دوره خبرنگاری بحران توسط این معاونت  برای خبرنکاران استان خبر داد.

به گزارش فریاد جنوب ،  سرهنگ مهدی حیدری  در نشست با اصحاب رسانه با اعلام این خبر افزود: روابط عمومی سپاه فتح استان در کنار تعاملات و نشست های عمومی و تخصصی با اصحاب رسانه استان این دوره را به صورت تخصصی برگزار می کند.

وی با بیان اینکه روابط عمومی سپاه فتح تعامل بسیار خوبی با اصحاب رسانه دارد، اظهار کرد: به صورت اجمالی  در فاصلی دو ماهه نشست های خبری اعم از فرمانده سپاه استان، جانشین و یا فرماندهی تیپ ۴۸ فتح برگزار می شود تا خدمات این نهاد برای عموم اطلاع رسانی شود.

مسئول روابط عمومی سپاه فتح تصریح کرد: در ادامه این تعاملات روز چهارشنبه ۱۲ تیرماه با همکاری فرماندهی تیپ ۴۸ فتح، میدان تیر برای اصحاب رسانه اعم از خواهران و برادران برگزار شد که در بخش برادران مهدی مرادی از خبرگزاری تابناک و یاسر سجادپور خبرنگار صداوسیمای استان، نفرات اول و دوم و پژمان امیدی خبرنگار خبرگزاری مهر و مصطفی دانشی خبرنگار روزنامه افکار مردم مشترکا مقام سوم و در بخش خواهران نیز خانم ها مینو آریانفر و مریم قربانی از روزنامه ابتکار نیز به ترتیب اول و دوم شدند.

سرهنگ حیدری تاکید کرد:در حوزه رسانه ای روابط عمومی سپاه فتح نیز برادران دانشور و اسحاق باقرزاده در این مسابقه اول و دوم شدند.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم نیز به نفرات برتر هدایی از طرف فرماندهی تیپ ۴۸ فتح و روابط عمومی سپاه فتح اهداء شد.

انتهای پیام/