پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

علت سفر تاج گردون به آمریکا مشخص شد | فریاد جنوب | فریادجنوب

کد خبر: 12868
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۹۸ - ۱۴:۵۶

  به گزارش فریادجنوب از گچساران ؛ محمد حسینی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در گفتگو با «نود اقتصادی» درباره تقاضای وام ۱۸ میلیارد دلاری ایران از صندوق بین المللی و بانک جهانی اظهار داشت: حضور آقای تاجگردون،‌رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در مجمع عمومی صندوق بین‌المللی پول به همین منظور انجام شده […]

علت سفر تاج گردون به آمریکا مشخص شد

 

به گزارش فریادجنوب از گچساران ؛ محمد حسینی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در گفتگو با «نود اقتصادی» درباره تقاضای وام ۱۸ میلیارد دلاری ایران از صندوق بین المللی و بانک جهانی اظهار داشت: حضور آقای تاجگردون،‌رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در مجمع عمومی صندوق بین‌المللی پول به همین منظور انجام شده است و این خبر صحت دارد. این تقاضا ارائه شده و اگر ما بتوانیم در این شرایط از منابع خارجی و وام از خارج استفاده کنیم، راهکار خوبی برای خودکفایی و تولید داخل و حفظ اشتغال خواهد بود!

نویسنده: mousavi
نظرات بینندگان
 1. امین گفت:

  رفته بره امریکا سرمایه گذاری کنه یا بره کانادا

 2. سجاد باوند گفت:

  بدترین کار را دولت بی تدبیر و ناامید دردپیش گرفته
  ایجاد بدهی بین المللی راهی است که در آینده باید برای بازپرداخت بادسودهای هنگفت کل کشور را فدا کنیم بجای اینهمه وامدار کردن کشور کمی توحه به توانایی جوانان داخل و تولید ناخالص تا کی باید با نفت بودجه بست.

 3. جوان نا امید گفت:

  چه فایده عزیزان ،، فردا همه این پول در قالب وامهای کلان به آقازاده و اشراف زاده ها پرداخت میکنند و اونها هم در ایالت لواسان تهرون کاخ میلیاردی میسازند ،،هر مقداری هم از این پول موند خرج دفاتر مراجع تقلید میشه برای اینکه چند نفر را به قول خودشون مسلمون کنند ،، خود مسلمونهای ایرانی به علت فقر و بدبختی یا کلیه میفروشند ویا کارهای دیگر ،،،.،،، خدایا خودت به فریادمون برس

 4. ناشناس گفت:

  اصلا مگه رفته!!!!

 5. موسوی گفت:

  سرمایه دیروزمون تموم شده برای فردا مون بدهکاری میسازن واین پول راهم چهارتاخاوری برمیگردونن به امریکا

 6. ناشناس گفت:

  کشوری که تحریم است چطور بهش پیام میدن. اونها پول نفت که مال خودش هست را بهش نمیدن اقا رفته تقاضای وام کرده

 7. کارشناس بانک گفت:

  عجب دروغ بزرگی!!! اگر قرار باشه وام گرفته بشه چه ربطی به تاجگردون و نماینده ها داره؟؟ مگه ما بانک مرکزی و وزارت خارجه نداریم؟؟؟
  گند زدید، طرف اول میره بعد دنبال دلیلش می گردید!!!

 8. ناشناس گفت:

  تو سینمای گچساران روخریدی وخراب کردی جایی ک یه عمر مردم این شهر ازش خاطره داشتن زمینای داخل طرح روخریدی ومردم رو اواره کردی اسمش مرمت بافت فرسوده بود ولی معنای واقعیش اوارگی قشر فرسوده وقدیمی شهرگچساران بود.
  اینجا رو واسه خودت وخاندانت اباد میکنی اخرتت رو ویران واتیشش روسوزان