09171417055پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر              
r_search r_search

ماجرای زنده شدن پیرزن ۸۰ ساله قبل از تشییع | فریاد جنوب | فریادجنوب

کد خبر: 14210
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۹۸ - ۰۵:۵۲

به گزارش فریاد جنوب از یاسوج مسئول مرکز جامع سلامت موشمی زیلایی بخش مارگون از توابع شهرستان بویراحمد گفت: روز گذشته ۲۳ اردیبهشت ماه طبق تماس اهالی روستای بردپهن زیلایی با مرکز موشمی زیلایی اعلام شد پیرزن سالخورده‌ای که به گمان خانواده فوت کرده بود و مردم روستا جهت غسل و تشییع‌ او جمع شده […]

ماجرای زنده شدن پیرزن ۸۰ ساله قبل از تشییع

به گزارش فریاد جنوب از یاسوج مسئول مرکز جامع سلامت موشمی زیلایی بخش مارگون از توابع شهرستان بویراحمد گفت: روز گذشته ۲۳ اردیبهشت ماه طبق تماس اهالی روستای بردپهن زیلایی با مرکز موشمی زیلایی اعلام شد پیرزن سالخورده‌ای که به گمان خانواده فوت کرده بود و مردم روستا جهت غسل و تشییع‌ او جمع شده بودند دستش را تکان داده است.

دکتر احسان کریمی زاده افزود: بلافاصله تیم سلامت مرکز موشمی زیلایی به محل اعزام و در کمترین زمان ممکن بر بالین بیمار حاضر شدند. با بررسی های انجام شده توسط پزشک مرکز، وجود علائم حیاتی و البته وضعیت عمومی نامناسب بیمار تایید شد.

وی اظهار کرد: با توجه به شرایط عمومی بیمار، به وسیله آمبولانس به مرکز موشمی زیلایی انتقال داده شد که البته در مسیر یک بار دچار ایست تنفسی شد اما خوشبختانه با اقدامات واحیای به موقع، تنفس بیمار و سایر علائم حیاتی وی برگشت و با هوشیاری ۱۲ به مرکز رسید.

مسئول مرکز جامع سلامت موشمی زیلایی اضافه کرد: سایر اقدامات تشخیصی درمانی لازم در مرکز موشمی صورت پذیرفت اما با توجه به کاهش سطح هوشیاری بیمار و نامنظم بودن کارکرد قلب ایشان، با هماهنگی صورت گرفته با مرکز فوریت های پزشکی یاسوج، بیمار با علائم حیاتی پایدار و سطح هوشیاری ۹ به اورژانس هوایی  و بیمارستان امام سجاد یاسوج تحویل داده شد./ایسنا به نقل از روابط عمومی

نویسنده: s
نظرات بینندگان
 1. رحمان گفت:

  الان زنده یا مرده

 2. رضا گفت:

  اگر بردنش بیمارستان امام سجاد دیگه شک ندارم ک فوت شده. اگر هم نشه تلاش میکنن ک بشه

 3. قاسمی گفت:

  جامعه ما نیازمند همچنین شخصیت هایی هست ولی زهی خیال باطل که جامعه قدر چنین فرشته های نجاتی را ندارند

 4. ناشناس گفت:

  همون موشمی میموند بهتر از بیمارستان امام سجاد بود
  کاش زنده باشه هنوز