پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

محمدی‌تبار: آقای وزیر اعتبارات و مصوبه روی کاغذ درد کهگیلویه و بویراحمد را درمان نمی‌کند | فریاد جنوب | فریادجنوب

کد خبر: 12654
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۹۸ - ۱۹:۰۷

مدیرکل بحران کهگیلویه و بویراحمد گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد اعتبارات و مصوبه روی کاغذ نمی‌خواهد و درد این استان را درمان نمی‌کند. فریاد جنوب faryadejonoob.ir حید محمدی تبار مدیرکل بحران کهگیلویه و بویراحمد در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان که امروز ( ۱۹ فروردین ماه ۹۸) با حضور وزیر راه و شهرسازی به عنوان […]

محمدی‌تبار: آقای وزیر اعتبارات و مصوبه روی کاغذ درد کهگیلویه و بویراحمد را درمان نمی‌کند

فریاد جنوب faryadejonoob.ir
حید محمدی تبار مدیرکل بحران کهگیلویه و بویراحمد در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان که امروز ( ۱۹ فروردین ماه ۹۸) با حضور وزیر راه و شهرسازی به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور در استان آمده بودند  و به ریاست علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تشکیل شد، اظهار کرد: تعارفات و تشکرهای رایج معمولی را کنار می‌گذاریم و فقط از حضور نماینده ویژه دولت و وزیر راه در استان قدردانی می‌کنم.
وی افزود: خسارت‌های زیادی به استان کهگیلویه و بویراحمد وارد شد که بعد از ساعت‌ها کار کارشناسی برآورد خسارت کردیم که انتظار می‌رویم اعتبارات این خسارت‌ها همانند اعتبارات زلزله‌های سال گذشته نشود. که بخش از ان هنوز ابلاغ تخصیص نشده است.
مدیرکل مدیریت بحران استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: آقای وزیر اعتبارات و مصوبه‌های روی کاغذ هیچ دردی از ما دوا نمی‌کند. اعتبارات باید نقد به استان تخصیص پیدا کند.
محمدی‌تبار گفت: ما می‌توانیم شرمنده اداره راهداری، راه و شهرسازی، شهرداری و سایر دستگاه‌ها شویم، اما نمی‌توانیم شرمنده پیرزن و یا پیرمردی شویم که دارایی‌اش تنها چند بز و گوسفند است که تعدادی از آنها را هم آب با خود برده است.
وی افزود: ما مستقیم با مطالبات مردم رو به رو هستیم و انتظار داریم که اعتبارات جبران خسارات سیل و باران های طوفانی ز طرف سازمان برنانه و بودحه کشور  به استان تخصیص و ابلاغ شود.نه فقط روی کاغذ بماند
نویسنده: mousavi
نظرات بینندگان
  1. حقیقت گفت:

    یکی نیست بگهمحمدی تبار خدا وکیلی خودت به چه دردی میخوری که این حرف را میزنی والله هر چی هم بوهن عرضشو و خوت بهتره