مراسم تکریم و معارفه مدیر حراست شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، با حضور معاون اسناد، آموزش حراست وزارت نیرو، مدیرکل حراست و امور محرمانه شرکت مدیریت منابع آب ایران، مدیر حراست کل استان، مدیران حراست های صنعت آب و برق کهگیلویه و بویراحمد به عنوان مهمان و همچنین مدیرعامل و معاونین و مدیران شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، در دفتر مدیرعامل این شرکت، برگزار و از آقای سید ناصرالدین بدیسار، تقدیر و آقای سید عبدالمنان دانشی به عنوان مدیر جدید حراست شرکت آب منطقه ای، معرفی شد. .

 

به گزارش فریادجنوب به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، دراین جلسه، مهندس داودی مهر، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، ضمن گرامیداشت و تبریک روز کارگر و در پیش بودن روز معلم، اشاره ای کوتاه به سیمای بخش آب استان کرد و گفت: در کهگیلویه و بویراحمد، تا قبل از انقلاب تقریبا هیچ پروژه آبی خاصی وجود نداشت ولی اکنون بیش از ۲۵۰ پروژه بزرگ، متوسط و کوچک آبی در سطح این استان، در حال بهره برداری، اجرا و یا مطالعه می باشد که یقینا تحول بزرگی را در مسیر رشد و توسعه استان باعث شده اند و با بهره برداری از همه این پروژه ها، این تحولات، گسترده تر و اثرگذارتر خواهد بود.

وی، همچنین با تاکید بر اهمیت و جایگاه حراست، اظهار داشت: تعامل مثبت و اعتماد متقابل حراست با سایر بخش های شرکت، عاملی برای رفع مشکلات و حرکت پایدار و استوار برنامه ها و فعالیت ها خواهد بود و لازم است تا از همکارانم در حوزه حراست، بخاطر تلاشها و همچنین ایجاد فضای مثبت و رو به جلویی که در سطح شرکت داشته اند، تشکر کرده و برای مدیر جدید نیز آرزوی موفقیت داشته باشم.

همچنین، آقای حسینی، مدیرکل حراست و امور محرمانه شرکت مدیریت منابع آب ایران، با ابراز خرسندی از حضور در این جلسه و تقدیر از میزبانی خوب آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، گفت: طبیعتا عملکرد حراست ها، تاثیر مستقیم و مهمی بر عملکرد کلی هر سازمانی می گذارد و لازم است تا همکاری و حمایت های اثربخش و متقابل میان مجموعه حراست هر دستگاه با سایر بخش های آن، گسترده تر، اعتمادبخش و روشنگرتر و از همه مهمتر، پیشگیرانه و راهگشا باشد.

وی، افزود: در سال ۹۵ برنامه پنج ساله ای را در مجموعه حراست شروع کرده ایم مبنی بر ایجاد امنیت پایدار در بخش آب که انشالله با همگرایی خوبی که در این زمینه شکل گرفته، به اهداف مدنظر به صورتی کامل دست یابیم.

در بخش دیگری از این مراسم، حاج فرجی، مدیر حراست کل استان، با اشاره به شعار سال(رونق تولید ملی)و اثرگذار بودن و اهمیت فعالیت های شرکت آب منطقه ای در سطح استان، بر استفاده از تمام ظرفیت های موجود برای تحقق این شعار، تاکید کرد و گفت: حراست، مقوله ای است که باید در همه جوانب زندگی و فعالیت های مختلف، مد نظر قرار گیرد و کسی که مسئولیتی در حوزه حراست بر عهده می گیرد، این وظیفه را باید حساس تر و سنگین تر در نظر گیرد و می طلبد تا توانمندی و شایستگی های لازم را برای انجام وظایفش، در خود تقویت کند و به دور از جناح بندی و دیگر مسایل حاشیه ای، آنچه که رضای خداوند است را انجام دهد.

وی، افزود: انتظار می رود تا حراست ها با تعامل نزدیک و مشاوره مطلوب به مدیران دستگاهها، راهگشا باشند و در این مسیر، اشراف اطلاعاتی و نگاه اصلاحی و پیشگیرانه را در اولویت قرار دهند.

همچنین، آقای مهندس محبی، معاون اسناد، آموزش حراست وزارت نیرو، با بیان احادیثی، بر کسب و رشد اخلاق اسلامی در رفتارها تاکید کرد و گفت: در بحرانها و اختلاف سلیقه ها، داشتن صبر و حوصله و درک متقابل، یک ضرورت است و از دوستان حراستی در این زمینه، توقع بیشتری می رود و یقینا پیشگیری و اصلاح امور و حفظ آبرو و حدود شرعی، واجب است و پیشگیری و اصلاح بر مچ گیری و اشکال گیری اولویت دارد و امیدوارم که مدیر جدید حراست شرکت آب منطقه ای، همچون مدیر سابق، در انجام امورات و وظایفشان موفق باشند.

در پایان و با اهدای لوح سپاس، از تلاشهای سید ناصرالدین بدیسار، مدیر سابق حراست شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، تقدیر و سید عبدالمنان دانشی به عنوان مدیر جدید، معارفه شد.

 

پایگاه خبری فریادجنوب برای مدیران سابق و جدید حراست آب منطقه ای استان آرزوی توفیق و موفقیت دارد.