09171417055پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر              
r_search r_search

مرگ تلخ راننده تراکتور جوان در شالیزارهای گچساران | فریاد جنوب | فریادجنوب

کد خبر: 20187
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۹۸ - ۱۸:۰۱

بخشدار مرکزی گچساران از مرگ راننده تراکتور در شالیزارهای یکی از روستاهای این شهرستان خبر داد. به گزارش فریاد جنوب به نقل از ایسنا فرج الله استلاحی  افزود: صبح امروز چهارشنبه، ۱۷ مهر ماه بر اثر حادثه‌ای راننده تراکتور که برای تعمیر یک دستگاه کمباین در زمین شالیزاری برنج‌ ‌روستای” سر تیره نازمکان”‌ گچساران به […]

مرگ تلخ راننده تراکتور جوان در شالیزارهای گچساران

بخشدار مرکزی گچساران از مرگ راننده تراکتور در شالیزارهای یکی از روستاهای این شهرستان خبر داد.

به گزارش فریاد جنوب به نقل از ایسنا فرج الله استلاحی  افزود: صبح امروز چهارشنبه، ۱۷ مهر ماه بر اثر حادثه‌ای راننده تراکتور که برای تعمیر یک دستگاه کمباین در زمین شالیزاری برنج‌ ‌روستای” سر تیره نازمکان”‌ گچساران به کمک راننده کمباین رفته بود، جان خود را از دست داد.
وی با بیان این که راننده تراکتور بر اثر از دست دادن پای خود ‌فوت کرد، تصریح کرد: این فرد که جهت کمک به تعمیر کمباین رفته بود، وقتی متوجه خرابی کمباین شده بود، سعی در راه اندازی مجدد آن داشته که زمان استارت زدن و سرکشی به آن، پایش به داخل کمباین کشیده شده، متاسفانه پای وی قطع شده و ‌بر اثر خونریزی و شدت جراحات در محل حادثه فوت می‌کند.
استلاحی عنوان کرد: روستای “سرتیره نازمکان” از توابع شهرستان گچساران در استان کهگیلویه و بویراحمد است.

گفتنی است بخشدار مرکزی گچساران پیش از این گفته بود که فرد فوت شده راننده کمباین بوده، در حالی که این فرد راننده تراکتور بوده که برای کمک به تعمیر کمباین آمده بوده و با این حادثه مواجه شده است.

 

نویسنده: مینو آریانفر
نظرات بینندگان
  1. ناشناس گفت:

    خدا رحمتش کند ، انشا..اله از این حوادث تلخ برای مردم کشورمان بخصوص ، کشاورزان زحمت کش پیش نیاید ، خداوند به بازماندگان صبر عنایت فرماید!