پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

معاون رئیس جمهور عنوان کرد؛ تاکید رئیس جمهوری بر تکریم و رفع مشکلات جامعه ایثارگران است | فریاد جنوب | فریادجنوب

کد خبر: 12029
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۹۷ - ۲۱:۳۱

حسینعلی امیری جمعه شب در سرکشی از خانواده شهید کرامت ایزدپناه در یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد که سرکشی و دیدار از خانواده های شهدا و ایثارگران امروزه به یک برنامه راهبردی و از روکردهای اساسی دولت تدبیر و امید و شخص رئیس جمهوری تبدیل شده است. امیری ادامه داد که سرکشی و […]

حسینعلی امیری جمعه شب در سرکشی از خانواده شهید کرامت ایزدپناه در یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد که سرکشی و دیدار از خانواده های شهدا و ایثارگران امروزه به یک برنامه راهبردی و از روکردهای اساسی دولت تدبیر و امید و شخص رئیس جمهوری تبدیل شده است.
امیری ادامه داد که سرکشی و تکریم خانواده های شهدا و ایثارگران به عنوان یک سنت حسنه اکنون به زیر مجموعه های دولت اعم از وزیران، معاونان رئیس جمهوری ، استانداران و حتی سطوح میانی نظام اداری تعمیم یافته و سرمشقی برای همه مدیران اجرایی شده است.
وی همچنین امنیت، آرامش و عزت امروز جمهوری اسلامی در عرصه های گوناگون را مدیون از خودگذشتگی ها و فداکاری خانواده های معزز شهدا و ایثارگران دانست.
امیری تاکید کرد که حامل پیام ارادت رئیس جمهوری به خانواده معزز شهید کرامت ایزدپناه و مردم ولایتمدار، وفادار، سلحشور و قدرشناس استان کهگیلویه وبویراحمد هستم.
شهید فرهنگی کرامت ایزدپناه نخستین شهید استان کهگیلویه و بویراحمد در هشت سال دفاع مقدس است.
توجه ویژه و ارایه خدمات امیدبخش به جامعه ایثارگران براساس داده های آماری و احیای بسیاری از حقوق مغفول مانده این قشر به اذعان اعضای این جامعه، از وجوه برجسته اقدام ها و دستاوردهای مهم دولت تدبیر و امید ظرف پنج سال گذشته است.
در راستای اجرای طرح سپاس و سرکشی از خانواده های معزز شهدا، جانبازان در طول پنج سال گذشته افزون بر ۲۹ هزار و ۴۳۳ مورد سرکشی از خانواده های شهدا و ایثارگران این استان انجام شده است.

نویسنده: s
نظرات بینندگان
  1. و گفت:

    چه کاری براشون انجام دادته؟زیر ۲۵.درصدیها گناهون چزست که هیچ امتیازی ندارند ؟این در حالب است که مشکلات جسمی وروحی ومالی وبیکاری فرزندانشان کمرشان را شکسته وهیچ فریاد رطب ندارند…توی هر ا اره ای که مرن ومیگویند جانبازیم بهشون میخندندوطلبکارند که شما باعث ایم اوضاع بد شده اید باید خودتون حلا حلاها بچشید.!ووووو

  2. ناشناس گفت:

    باسلام خدمت ان کسی که این را گذاسته اول ایثارکران ۲۵ درصد تا ۴۵ درصد په کاری برایشان انجام داده اندهمه اونها که نه پول دارند نه پارتی کمر همه اونها خمیده چرا چون بچه هایشان بیکار درخانه‌نشستهاند وزجر میکشند به یاد صحبتهای شهید باکری را در نظرمان مجسم میکنیم ودق مرگ شویم خدایابه اینا رحمکن چون اقازاده ها زیادنند مملکت را چاپیده اند وولا غیر…….‌

  3. جویبارنژاد گفت:

    هیچ کاری برای ایثارگران ۲۵ تا ۴۵ درصد انجام نداد هاند بجز انهای که پول و پارتی وارند