پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

نرخ قطعی شن و ماسه در کهگیلویه و بویراحمدمشخص شد/جزییات  | فریاد جنوب | فریادجنوب

کد خبر: 12625
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۹۸ - ۱۷:۴۷

  مدیرکل دفتر فنی استانداری کهگیلویه و بویراحمد از تصویب قطعی بهای شن و ماسه در استان خبر داد به گزارش فریاد جنوب “هجیر افشون روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در اسفند ماه سال گذشته برخی از کارخانجات سنگ شکن به صورت خودسرانه قیمت محصولات خود را افزایش داده بودند که […]

نرخ  قطعی شن و ماسه در کهگیلویه و بویراحمدمشخص شد/جزییات 

 

مدیرکل دفتر فنی استانداری کهگیلویه و بویراحمد از تصویب قطعی بهای شن و ماسه در استان خبر داد

به گزارش فریاد جنوب “هجیر افشون روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در اسفند ماه سال گذشته برخی از کارخانجات سنگ شکن به صورت خودسرانه قیمت محصولات خود را افزایش داده بودند که با پیگیری های استانداری و دستگاه های متولی و نظارتی قیمت ها کنترل شد.

وی ادامه داد : کمیته ای نیز در این زمینه تشکیل شد که پس از بررسی شاخص ها و عوامل مرتبط قیمت نهایی شن و ماسه را تصویب کرد.

مدیرکل دفتر فنی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: قیمت پیشنهادی صنف شن و ماسه ۳۳۰ هزار ریال بود اما قیمت مصوب در جلسه برای ماسه شسته ۲۰۰هزار ریال، ماسه شکسته ۱۸۰هزار ریال، شن نخودی و بادامی ۱۴۰ هزار ریال، بیس ۱۵۰ هزار ریال و ماسه بادی ۱۲۰هزار ریال برای هر تن است .

افشون تاکید کرد : این قیمت ها با احتساب ۹ درصد ارزش افزوده و حق باسکول لحاظ شده و فروشنده حق دریافت این موارد را از مشتری ندارد و این قیمتی است که باید به دست مصرف کننده برسد ضمن آنکه هزینه حمل در این نرخ لحاظ نشده است.

افشون با اعلام اینکه کارخانه داران موظف به ارائه فاکتور در ز مان بارگیری هستند گفت : در فاکتور صادر شده باید تاریخ و محل بارگیری حتما قید شود .

وی با اشاره به دیگر مصوبه جلسه کمیته گفت: حمل و نقل و پایانه ها موظف شده که با حضور کمیته ای میزان هزینه حمل شن و ماسه از کارخانه تا محل تحویل را بررسی کنند که در آینده ای نزدیک قیمت حمل این محصولات به اطلاع مردم استان خواهد رسید .

افشون تاکید کرد: این قیمت برای سال ۹۸ مصوب شده و به اطلاع تولیدکنندگان رسیده است که موظف به اجرای آن هستند و شهروندان در صورت مشاهده تخلف می توانند مراتب را به اطلاع دستگاه های نظارتی از جمله تعزیرات برسانند

نویسنده: mousavi
نظرات بینندگان
  1. شاهرخ‌ گفت:

    کاش‌این‌همه‌که‌پیگر‌قیمت‌شن‌وماسه‌هامیشدیت‌‌به‌بقیه‌اقلام‌مصرفی‌‌‌که‌قیمت‌هاآنها‌ثانیه‌تغیر‌میکنه‌‌بودیت‌تااین‌‌همه‌مردم‌ازشماابراز‌نارضایتی‌نمیکردن

  2. رحمان اسلامی نیا گفت:

    فکر می کنید این قیمت هاخوب است به والله خیلی خیلی گران است

  3. سالار بدخشانی گفت:

    اینقدر یک دفعه گران شده که هبیییییییچ نیازی به تخلف ندارن چرا صددرصد گرانش کردید ازتنی ۱۰هزارتومان یکمرتبه بردید رو۲۰هزار