09171417055پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر              
r_search r_search

نشست ستار هدایت خواه بارئیس دانشگاه آزاد اسلامی/"تغییر یا ابقاء"؟؟ | فریاد جنوب | فریادجنوب

کد خبر: 16803
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۹۸ - ۱۳:۲۴

فریاد جنوبfaryadejonoob.ir ستار هدایتخواه  نماینده ادوار هفتم و هشتم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با ” محمدمهدی طهرانچی” رئیس دانشگاه آزاد اسلامی دیدار و گفت و گو کرد. این نشست در شیراز برگزار شده و گفته می شود موضوع اصلی این نشست، حول محور تغییر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد […]

نشست ستار هدایت خواه بارئیس دانشگاه آزاد اسلامی/”تغییر یا ابقاء”؟؟

فریاد جنوبfaryadejonoob.ir

ستار هدایتخواه  نماینده ادوار هفتم و هشتم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با ” محمدمهدی طهرانچی” رئیس دانشگاه آزاد اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.

این نشست در شیراز برگزار شده و گفته می شود موضوع اصلی این نشست، حول محور تغییر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد بوده است.

بعد از این نشست، اخبار متفاوتی در رسانه های محلی استان مبنی بر تغییر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد منتشر شده است.

گفته می شود گزینه های جایگزین ”  کرم جانی پور ” رئیس کنونی دانشگاه آزاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد را به ترتیب ”  سید یعقوب زراعت کیش،”  شیرعلی خرامین”، ”  مسعود زاده باقری”،  اردوان ارژنگ “و ”  نورمحمد  علی پور خشاب ” معاون دانشجویی دانشگاه آزاد یاسوج تشکیل می دهند.

یک عضو هیئت امناء دانشگاه آزاد اسلامی در پاسخ به این سوال که گفته می شود ” اردوان ارژنگ ” رئیس اسبق دانشگاه دولتی یاسوج گزینه جدی برای جایگزینی در دانشگاه آزاد اسلامی این شهر است؟ سکوت کرد و این انتصاب را نه رد و نه تایید نمود.

نویسنده: mousavi
نظرات بینندگان
 1. علی گفت:

  باز هم دانشگاه بی در وپیکر شود وهر کی را خواستند بیاورند سر کار بدون امتحان وشوابط قانونی ….دانشگاه دولتی را کرده بود پادگان نظامی وفرزندان سیاسیون ونزدیگان ….را آورد سر کار که بیشترشون نمیدانستند کدوم دست راست یا چپشون هستند

 2. یاسوج گفت:

  باید به حال دانشگاه آزاد یاسوج نشست و گریست

 3. ناشناس گفت:

  باید سیم خاردار دور دانشگاه آزاد کشید

 4. مهقلی گفت:

  پ فیاضبخش چو وابی؟

 5. مهجلو گفت:

  طبل عزا بردارید و در رثای دانشگاه ازاد بزنید.