09171417055پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر              
r_search r_search

نماینده کهگیلویه بزرگ عنوان کرد؛توجه جدی به ورزش بانوان باید در اولویت مسئولان باشد | فریاد جنوب | فریادجنوب

کد خبر: 14522
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۹۸ - ۰۴:۳۷

به گزارش فریادجنوب از دهدشت و به نقل از  ایرنا، عدل هاشمی پور دوشنبه شب در ضیافت افطاری و جشن میلاد امام حسن مجتبی (ع) اظهار داشت: انتظار می رود مسئولان استانی نسبت به تامین زیرساخت های ورزشی بانوان توجه جدی داشته باشند. وی با اشاره به اینکه طی سالهای اخیر در حوزه ورزش شاهد […]

نماینده کهگیلویه بزرگ عنوان کرد؛توجه جدی به ورزش بانوان باید در اولویت مسئولان باشد
به گزارش فریادجنوب از دهدشت و به نقل از  ایرنا، عدل هاشمی پور دوشنبه شب در ضیافت افطاری و جشن میلاد امام حسن مجتبی (ع) اظهار داشت: انتظار می رود مسئولان استانی نسبت به تامین زیرساخت های ورزشی بانوان توجه جدی داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه طی سالهای اخیر در حوزه ورزش شاهد رشد و توسعه استعدادهای خوبی بودیم گفت: نیاز است این استعدادها برای توسعه و پیشرفت استان حمایت شوند.
وی با بیان اینکه ۲۲ چمن مصنوعی در شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در حال اجراست بیان کرد: تعدادی از این طرح ها افتتاح و تعدادی نیز در دست اجرا است.
هاشمی پور اجرایی شدن اصل ۴۴ قانون اساسی در حوزه ورزش را ضروری دانست و عنوان کرد: بر اساس این قانون نیاز است مکانهای ورزشی در اختیار هیاتهای ورزشی فعال قرار گیرد.
وی افزود: مسئولان نسبت به تکمیل پروژه های ورزشی نیمه تمام با برنامه ریزی تسریع در روند اجرایی آنها را سرعت بخشند.
این ضیافت افطاری به میزبانی باشگاه فرهنگی ورزشی هندبال فراز بام خاییز دهدشت با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.
نویسنده: s
نظرات بینندگان