پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

هیئت دولت به کهگیلویه و بویراحمد می آید+جزئیات | فریاد جنوب | فریادجنوب

کد خبر: 12600
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۹۸ - ۱۳:۱۶

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: احتمالا سال جاری سفر دور دوم هیات دولت به استان را خواهیم داشت   به گزارش فریاد جنوب ، حسن نوروزی در نشست هماهنگی گزارش عملکرد دولت‌ از سال ۹۲ تا ۹۷ گفت: گزارش عملکرد دولت طی این سال‌ها در بخش‌های عمرانی و اقتصادی و به […]

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: احتمالا سال جاری سفر دور دوم هیات دولت به استان را خواهیم داشت

 

به گزارش فریاد جنوب ، حسن نوروزی در نشست هماهنگی گزارش عملکرد دولت‌ از سال ۹۲ تا ۹۷ گفت: گزارش عملکرد دولت طی این سال‌ها در بخش‌های عمرانی و اقتصادی و به تفکیک شهرستانی در کهگیلویه و بویراحمد تدوین شده است.

 

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه احتمالا در سال جاری سفر دور دوم هیات دولت به استان را خواهیم داشت، افزود: مصوبات سفر اول رئیس جمهور به استان مورد بررسی و برای به سرانجام رسیدن آنها پیگیری لازم صورت می‌گیرد.

 

وی با بیان اینکه همه دستگاه‌ها اطلاعات و آمار خود را تا روز چهارشنبه به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان ارسال کنند، گفت: علی‌رغم همه فشارها و تحریم‌ها، در سال مالی که تا تیر ماه ادامه دارد اعتبارات اختصاص یافته به این استان کم‌نظیر بوده است.

 

این مسوول عنوان کرد: تاکنون از محل‌های مختلف بخش عمرانی بیش از  ۷ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال به استان اختصاص یافته و اعتبارات هزینه‌ای سال ۹۷ هم دو هزار و ۱۵۰ میلیارد بود که ۹۷ درصد آن تخصیص یافته است.

 

نوروزی در پایان به سال رونق تولید هم اشاره کرد و گفت: تحقق این شعار از اولویت‌های مسوولان کهگیلویه و بویراحمد است و عملی کردن آن از راه‌های تحقق اقتصاد مقاومتی است.

نویسنده: s
نظرات بینندگان