پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

واکنش فرماندار گچساران به صحبت های مطروحه پیرامون مرقد مطهر بی بی حکیمه(س) | فریاد جنوب | فریادجنوب

کد خبر: 12591
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۹۸ - ۰۵:۰۰

خوانپایه فرماندار گچساران گفت: من هم این کلیپ را درفضای مجازی مشاهده کردم؛ این ادعایی است که از طرف کشورهای همسایه ما انجام گرفته است. وی تصریح کرد: باتوجه به اینکه امامان ما در منطقه شبه جزیره عربستان بودند؛ با واقعیت همخوانی ندارد، که حضرت بی بی حکیمه(س) به منطقه باکو رفته باشند. وی افزود: […]

خوانپایه فرماندار گچساران گفت: من هم این کلیپ را درفضای مجازی مشاهده کردم؛ این ادعایی است که از طرف کشورهای همسایه ما انجام گرفته است.

وی تصریح کرد: باتوجه به اینکه امامان ما در منطقه شبه جزیره عربستان بودند؛ با واقعیت همخوانی ندارد، که حضرت بی بی حکیمه(س) به منطقه باکو رفته باشند.
وی افزود: گذشتگان ما سینه به سینه این موضوع را نقل کردند، که قبر بی بی در سرزمین ما بوده ودر سالهای متمادی این موضوع اثبات شده که قبر بی بی حکیمه خاتون(س) که خواهر شاهچراغ هستند، در این منطقه واقع شده، به این نشانی که قبر برادر ایشان هم در نزدیکی ایشان در شیراز مدفون هستند. فرماندار گچساران،در پایان خاطر نشان کرد: به طور قطع بایستی متخصصین امر در این حوزه بیشتر اظهار نظر کنند، و این مسئله را برای مردم روشن نمایند.

نویسنده: s
نظرات بینندگان
  1. همشهری گفت:

    جناب خوانپایه قطعا مدارک اونا از ما قویتره ما که دوست داریم امامزاده اونا جعلی باشه اما ثابت شده که ادعای ما که سبنه به سینه نقل شده!!!گاها اشتباه بوده.. لطفا جای دفاع بدون مستندات دنبال اسناد معتبر باشید ممنون