09171417055پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر              
r_search r_search

پلیس کهگیلویه و بویراحمد آماده باش برای تامین امنیت ایام تاسوعا و عاشورای حسینی | فریاد جنوب | فریادجنوب

کد خبر: 18898
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۹۸ - ۰۹:۰۹

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته، نیروی انتظامی استان برای تأمین نظم و امنیت ایام تاسوعا و عاشورای حسینی آمادگی کامل دارد. به گزارش فریاد جنوب ،  سردار مهدی انصاری با اشاره به تعامل و همکاری مسئولان هیأت های مذهبی با پلیس در این ایام، افزود: این موضوع […]

پلیس کهگیلویه و بویراحمد آماده باش  برای تامین امنیت ایام تاسوعا و عاشورای حسینی
فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته، نیروی انتظامی استان برای تأمین نظم و امنیت ایام تاسوعا و عاشورای حسینی آمادگی کامل دارد.
به گزارش فریاد جنوب ،  سردار مهدی انصاری با اشاره به تعامل و همکاری مسئولان هیأت های مذهبی با پلیس در این ایام، افزود: این موضوع با تشکیل جلسات مختلف و برنامه ریزی های لازم انجام گرفته است.
وی اظهارکرد: مردم عزیز استان کهگیلویه و بویراحمد و عزاداران حسینی در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک، می توانند اخبار و اطلاعات خود را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اعلام کنند.
فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در آستانه فرا رسیدن روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی، شهادت مظلومانه حضرت اباعبد الله الحسین(ع) و یاران با وفایش را به محضر مبارک حضرت ولیعصر(عج)، مردم شریف استان کهگیلویه و بویراحمد و عزاداران حسینی تسلیت و تعزیت عرض کرده و امید است با عنایت آن امام همام، ادامه دهنده واقعی نهضت حسینی باشیم.

 

نویسنده: مینو آریانفر
نظرات بینندگان