پیش بینی کاهش ۷ تا ۹ درجه ای دما در کهگیلویه و بویراحمد/ورود سامانه بارشی جدید از شنبه
پیش بینی کاهش ۷ تا ۹ درجه ای دما در کهگیلویه و بویراحمد/ورود سامانه بارشی جدید از شنبه

مدیرکل هواشناسی کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به کاهش دما از فردا جمعه تا اواسط هفته آینده گفت: پیش بینی می شود دمای هوا در استان بین ۷ تا ۹ درجه کاهش یابد. به گزارش فریاد جنوب، رضا کاکاوند با اشاره به بارش برف و باران در همه مناطق استان گفت: با ورود سامانه بارشی بیشترین […]

مدیرکل هواشناسی کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به کاهش دما از فردا جمعه تا اواسط هفته آینده گفت: پیش بینی می شود دمای هوا در استان بین ۷ تا ۹ درجه کاهش یابد.

به گزارش فریاد جنوب، رضا کاکاوند با اشاره به بارش برف و باران در همه مناطق استان گفت: با ورود سامانه بارشی بیشترین بارش باران روز گذشته را در منطقه بوستان با ۵۱ میلی متر داشتیم، ضمن اینکه بارش ها در باشت ۴۴٫۵، یاسوج ۴۵٫۸، گنجه ای ۴۰٫۵، سی سخت ۳۲ و دوگنبدان ۲۰٫۴ میلی متر گزارش شده است.

مدیرکل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ارتفاعات بارش برف در منطقه کاکان ۴۵ سانت، سی سخت ۳۰ سانت و یاسوج ۱۰ سانت بوده است، طبق آخرین پیش بینی هواشناسی برای فردا جمعه جو پایدار و آرامی را پیش بینی می کنیم.

وی تصریح کرد: اما در روز شنبه سامانه بارشی جدیدی از جو استان عبور می کند که برای بعدازظهر شنبه بارش برف را در مناطق سردسیری و باران را در منطقه گرمسیری خواهیم داشت که البته شدت سامانه بارشی روز شنبه از سامانه بارشی روز گذشته ضعیف تر است.

این مسوول در پایان با اشاره به کاهش دما از فردا جمعه تا اوایل هفته آینده گفت: بین ۷ تا ۹ درجه کاهش دما را برای مناطق استان خواهیم داشت به طوری که دمای هوا در مناطق گرمسیری استان صفر و حتی به زیر صفر خواهد رسید.