09171417055پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر              
r_search r_search

کشف کالای قاچاق میلیاردی در گچساران | فریاد جنوب | فریادجنوب

کد خبر: 15114
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۹۸ - ۰۵:۵۱

فرمانده انتظامی استان کهگيلويه وبويراحمد ،گفت: مأموران پلیس آگاهی شهرستان گچساران ۲۹ میلیاردریال کالای قاچاق از یک دستگاه خودروی سواری پژو۴۰۵ كشف کردند. به گزارش  فریاد جنوب به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سردار “مهدی انصاری”در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال کالاهای قاچاق از یکی از استان […]

کشف کالای قاچاق میلیاردی در گچساران

فرمانده انتظامی استان کهگيلويه وبويراحمد ،گفت: مأموران پلیس آگاهی شهرستان گچساران ۲۹ میلیاردریال کالای قاچاق از یک دستگاه خودروی سواری پژو۴۰۵ كشف کردند.

به گزارش  فریاد جنوب به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سردار “مهدی انصاری”در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال کالاهای قاچاق از یکی از استان های جنوبی کشور به مقصد یکی از استان های مرکزی کشور موضوع بصورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی گچساران قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با هماهنگی قضائی در محور گچساران به پازنان تور ایست و بازرسی دایر کردند.

سردار انصاری تصریح کرد: مأموران حین انجام ایست و بازرسی به یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ مشکوک و به آن دستور ایست دادند.

وی بیان داشت: راننده با بی توجهی به دستور مأموران با سرعت زیاد از محل متواری که پس از طی مسافتی خودرو را متوقف و راننده باتوجه به کوهستانی بودن منطقه از محل متواری و مأموران در بازرسي از خودرو ۲۶ دستگاه بیت کوین کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی استان با اشاره به اینکه پلیس تحقیقات خود را برای دستگیری راننده متواری آغاز کرده خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزش کالا ی کشف شده را ۲۹ میلیارد ریال اعلام کرده اند.

 

 

 

 

نویسنده: مینو آریانفر
نظرات بینندگان