09171417055پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر              
r_search r_search

کشف 125 رآس دام قاچاق در محور یاسوج -اصفهان | فریاد جنوب | فریادجنوب

کد خبر: 15300
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۹۸ - ۱۲:۰۹

  فرمانده انتظامي استان کهگيلويه و بويراحمد ، از کشف ۱۲۵ راس گوسفند قاچاق به ارزش ۲ میلیارد و ۵۰۰ ميليون ريال در شهر یاسوج خبر داد. به گزارش  فریاد جنوب به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار” مهدی انصاری” در تشریح این خبر اظهار داشت: مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس […]

کشف ۱۲۵ رآس دام قاچاق در محور یاسوج -اصفهان

 

فرمانده انتظامي استان کهگيلويه و بويراحمد ، از کشف ۱۲۵ راس گوسفند قاچاق به ارزش ۲ میلیارد و ۵۰۰ ميليون ريال در شهر یاسوج خبر داد.

به گزارش  فریاد جنوب به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار” مهدی انصاری” در تشریح این خبر اظهار داشت: مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان حين گشت زني در محور یاسوج به اصفهان به یک دستگاه کامیون تریلر مشکوک و آن را متوقف کردند.

وي افزود: مأموران ضمن هماهنگی قضائی و در بازرسي از اين خودرو ۱۲۵ رأس گوسفند فاقد مجوزحمل از اداره دامپزشکي کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی ، ارزش تقريبي اين احشام را بنابرنظر کارشناسان۲ میلیارد و ۵۰۰ ميليون ريال اعلام و تصريح کرد: در اين رابطه راننده و سرنشین خودرو دستگير که پس از تشکيل پرونده به مراجع قضائي معرفي و ا۴۴حشام کشف شده به اداره دامپزشکي استان منتقل شدند.

فرمانده انتظامي استان با اشاره به این که پليس با تمام توان با هر گونه قاچاق و هنجار شكني و اخلال در امور اقتصادي برخورد مي كند از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را در اسرع وقت از طريق تلفن ۱۱۰ به پليس اطلاع دهند تا نسبت به شناسايي و دستگيري متخلفان اقدام شود.

 

 

 

نویسنده: مینو آریانفر
نظرات بینندگان