۱۰ هزار کلاس درس تا مهر تحویل آموزش و پرورش داده می شود
۱۰ هزار کلاس درس تا مهر تحویل آموزش و پرورش داده می شود

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: ۱۰ هزار کلاس درس تا مهرماه سال جاری تحویل آموزش و پرورش داده خواهد شد. به گزارش فریاد جنوب ، مهرالله رخشانی مهر  در بازدید از طرح‌های عمرانی شهرستانهای کهگیلویه و چرام اظهار داشت: هفت هزار و ۹۹۵ پروژه با بیش از ۴۱ هزار کلاس درس […]

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: ۱۰ هزار کلاس درس تا مهرماه سال جاری تحویل آموزش و پرورش داده خواهد شد.

به گزارش فریاد جنوب ، مهرالله رخشانی مهر  در بازدید از طرح‌های عمرانی شهرستانهای کهگیلویه و چرام اظهار داشت: هفت هزار و ۹۹۵ پروژه با بیش از ۴۱ هزار کلاس درس نیمه تمام در کل کشور در دست اجراست.

وی با اعلام اینکه اعتبار این طرح‌ها ۵۵ هزار میلیارد ریال از محل استانی، مردمی و ملی است، پیشرفت فیزیکی این طرح‌ها را حدود ۵۰ درصد بیان کرد.

رئیس سازمان نوسازی مدارس اضافه کرد: با برنامه ریزی های انجام شده بخش زیادی از این طرح‌ها تا مهرماه سال جاری به بهره برداری خواهند رسید.

رخشانی مهر یکی از اولویت‌های نوسازی مدارس را تکمیل طرح‌های نیمه تمام دانست و گفت: تا پایان سال جاری ۱۲ هزار کلاس درس تحویل آموزش و پرورش می‌شود.

وی افزود: با برنامه ریزی های انجام شده تا پایان سال ۹۸ پروژه‌های نیمه تمام از ۴۱ هزار کلاس درس به ۳۰ هزار کاهش خواهد یافت.

رخشانی مهر بر همکاری مسئولان استانی و شهرستانی در تکمیل طرح‌های نیمه تمام تاکید کرد.

رئیس سازمان نوسازی مدارس تصریح کرد: بیشتر طرح‌های نیمه تمام اعتبارت آنها استانی است که می‌طلبد استانداران و فرمانداران هر استان نسبت به تخصیص اعتبارت همکاری کنند.

رخشانی مهر برای بازدید از طرح‌های عمرانی نوسازی مدارس در سفر دو روزه به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کرد.