پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

اسماعیل یوسفی مدیر بازنشسته شرکت برق شهرستان بویراحمد از بازنشستگی خود می گوید:آقایان می توانستند مرا بازنشسته نکنند اما این کار را کردند/سیاست پدروپسر نمی شناسد/همه چیز رابه خدا واگذارمی کنم | فریاد جنوب | فریادجنوب

کد خبر: 13080
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۹۸ - ۰۸:۰۲

مدیر سابق برق بویراحمد در ابتدای این مصاحبه می گوید: من ۳۰ سال و هفت ماه خدمت کردم بعد مقداری هم بیرون بیمه داشتم و جانباز ۲۵ درصد هم بودم و می توانستند همکاری هم کنند اما نخواستند. فریاد جنوبfaryadejonoob.ir؛ مدیر سابق برق ناحیه بویراحمد که به محبوبیت خاصی در این شهرستان در دوران مسوولیتش […]

اسماعیل یوسفی مدیر بازنشسته شرکت برق شهرستان بویراحمد از بازنشستگی خود می گوید:آقایان می توانستند مرا بازنشسته نکنند اما این کار را کردند/سیاست پدروپسر نمی شناسد/همه چیز رابه خدا واگذارمی کنم

مدیر سابق برق بویراحمد در ابتدای این مصاحبه می گوید: من ۳۰ سال و هفت ماه خدمت کردم بعد مقداری هم بیرون بیمه داشتم و جانباز ۲۵ درصد هم بودم و می توانستند همکاری هم کنند اما نخواستند.

فریاد جنوبfaryadejonoob.ir؛ مدیر سابق برق ناحیه بویراحمد که به محبوبیت خاصی در این شهرستان در دوران مسوولیتش رسیده و شاید بتوان گفت بسیاری از مردم از بازنشستگی ایشان نگران و ناراضی هستند، در مصاحبه ای کوتاه و صریح پاسخگوی برخی سوالاتی بود که این روزها در محافل مختلف سیاسی بیان می شود.

 

” مهندس اسماعیل یوسفی ” مدیر بازنشسته برق ناحیه بویراحمد که از جانبازان سختکوش هشت سال دفاع مقدس نیز می باشد در این مصاحبه تاکید می کند که تا سال های سال توان کار و خدمت به مردم زادگاهش را داشته اما آقایان اجازه این خدمتگزاری صادقانه را از وی گرفتند.

وی اگرچه همه چیز را به خدا واگذار کرده تا حق خود را از حی لایزال بگیرد اما در پاسخ به این سوال که گفته می شود ” زارعی ” نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در بازنشستگی وی نقش داشته است هم از بی اطلاعی خود خبر می دهد اگرچه معلوم است از وی هم بشدت نگران و ناراضی است.

مهندس یوسفی در پاسخ به این سوال که خودتان نخواستید یا آقایان نخواستند؟ نیز تاکید می کند که آقایان نخواستند.

وی در پاسخ به این سوال که آقایان که چه کسی باشد؟ هم گفت: برداشت من این است که آقایان نخواستند. ببینید، من تنها کسی بودم که در طول عمرم ، سیاسی عمل نکردم و تنها مدیری بودم که پیام مقام معظم رهبری در بحث اقتصاد مقاومتی را عملیاتی کردم. ۱۳۰۰ پایه در طول مسوولیتم در روزهای تعطیل و اداری جمع آوری کرده و برای مردم بیچاره با توجه به شرایط اقتصادی حاکم کار انجام دادم. آمار ۱۳۰۰ پایه که جمع کردیم و کار کردیم را به آدرس داریم و کار بزرگی بود که در شرکت توزیع صورت گفت و ما خودمان هم علاقمند به کار بودم اما بهرحال آقایان گفتند که شرایطش را ندارید و ما خداحافظی کردیم.

 

اما مهندس یوسفی در پاسخ به این سوال که بحثی وجود دارد که نماینده بویراحمد و دنا در بازنشستگی شما نقش داشته است، آیا صحت دارد؟‌ هم خاطرنشان می کند: حقیقت واقع این است که من برای همه آقایان احترام قائل بوده و قائل هستم و چون سیاسی عمل نمی کردم هیچ زمانی بحثی در این ارتباط با آقایان نداشتم و اگر کسی کاری کرده یا نکرده ، من همیشه اعتقاد به خدا دارم و معتقدم خدایی است. ما کار بزرگی در شرکت توزیع انجام دادیم و مردم هم به عینه خودشان قضایا را دیدند و در شرایطی که رهبری انقلاب تنها راه حل را رفع اقتصاد مقاومتی می دانند ما خوب عمل کردیم و مشکلات زیادی را حل و فصل کردیم.

وی در ادامه به این سوال که با این شرایط نماینده بویراحمد و دنا در بازنشستگی شما نقش داشته است؟ نیز اظهارمی دارد:‌ من نمی دانم و نمی توانم بگویم نقش داشته است یا نه /مهردنا

 

نویسنده: mousavi
نظرات بینندگان
 1. محبوب گفت:

  واقعا مدیر دلسوز و لایقی بودند

 2. ناشناس گفت:

  اقای یوسفی اقای زارع شمار را انتخاب کردن و چند سال هم کار کردید و فکر میکنید باید تا همیشه کار کنید ایا این تصور درستی هست.مدیریت که موروثی نیست اگه شما کار خوب انجام دادید مردم از شما به خوبی یاد میکنند. اقای انصاری قبل از شما خوب کار نکرد مردم خاطره خوبی از ایشان ندارند.

 3. محمودی گفت:

  درود بر مهندس یوسفی بزرگ و دوست داشتنی

 4. محمودی شهرداری گفت:

  درود بر مهندس یوسفی بزرگ و دوست داشتنی
  حوزه بویراحمد هیچ وقت خدمات این مدیر توانمند را فراموش نخواهد کرد ارزوی موفقیت و سربلندی برای ایشان دارم

 5. شهروند گفت:

  حیف از این مرد بزرگ و زحمت کش که متأسفانه در جریانات سیاسی فدا شد ….. آقای زارعی چراشما نمیتوانید این افراد را حفظ کنید

 6. محسن گفت:

  اقای یوسفی از مدیران سخت کوش و توانمندی است که با دل و جان برای مردم خدمت کرد و این باعث محبوبیت ایشان است. برای ایشان ارزوی سربلندی و سلامت دارم.

 7. داريوش گفت:

  خدا قوت
  خداي اقاي يوسفي يكي از مديران دلسوز و زحمتكش بود
  خدا حفظش كنه وهميشه سلامت

 8. بویراحمد گفت:

  آقای یوسفی زحمات زیادی کشیدند و ما ازشون تشکر میکنیم.ولی کاش روزی برسد که همه کارمندان بدانند که اگر کاری انجام میدهند وظیفه کاریشان هست و نباید منت رو سر خلق الله بگذارند .و کاش روزی برسد که مدیران بیکاری جوانان را ببینند و فرصت را به جوانترها بدهند و کاش روزی برسد که مردم این دید را پیدا کنند که اگر جوانی لیاقت مدیری را داشت سنگ اندازی برایش نکنند حتی اگر آن جوان پسر مدیر باشد چرا که جوانی است از این مرز و بوم.
  با تشکر

 9. مراد بیگ گفت:

  خسته نباشی.اینگاری کارتون هم پایه جمع کردن بوده است.خیلی نگاه داشتنت.

 10. عباس گفت:

  سلام برادر یوسفی میگن که سابقه شما از جنتی هم بیشتر راست میگن یا نه

 11. همکار شهرستان بویراحمد گفت:

  با عرض سلام خدمت جناب آقای مهندس یوسفی
  واقعا که مدیری پرتلاش دلسوز و قاطع بود مهندس عزیز
  ولی متاسفانه عده ای توان دیدن موفقیتهای او را نداشتند والان اداره خیلی ی به هم ریخته شده که فقط شخصی مثل مهندس یوسفی عزیز توان جمع و جور کردن اوضاع را داشت……