پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

بازهم با ورود تاجگردون مشکلی دیگر حل شد/اختصاص بی سابقه 6هزارتن قیر به شهرداری دوگنبدان+سند | فریاد جنوب | فریادجنوب

کد خبر: 12263
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۹۷ - ۱۳:۴۷

  با پيگيري نماينده گچساران بزرگترين محموله قير جهت آسفالت پروژه هاي دوگنبدان تأمين شد به گزارش فریادجنوب،  با درخواست شهردار دوگنبدان از تاج گردون مبني بر تأمين قير جهت آسفالت بافت فرسوده و معابر اين شهر، با پيگيري هاي رئيس كميسيون برنامه و بودجه ميزان ٦٠٠٠تن قير جهت پروژه هاي شهري در بافت فرسوده […]

 

با پيگيري نماينده گچساران بزرگترين محموله قير جهت آسفالت پروژه هاي دوگنبدان تأمين شد

به گزارش فریادجنوب،  با درخواست شهردار دوگنبدان از تاج گردون مبني بر تأمين قير جهت آسفالت بافت فرسوده و معابر اين شهر، با پيگيري هاي رئيس كميسيون برنامه و بودجه ميزان ٦٠٠٠تن قير جهت پروژه هاي شهري در بافت فرسوده و معابر دوگنبدان تأمين شد.

 

به گفته متخصصین حوزه مديريت شهري كهگيلويه و بويراحمد تامين اين حجم از قير بصورت يكجا جهت پروژه هاي شهري در استان كهگيلويه و بويراحمد تا كنون بي سابقه بوده است.

تاج گردون در بخشي از نامه خود در پاسخ به درخواست شهردار دوگنبدان از فرماندار و دفاتر خود در تهران و گچساران خواسته است كه بصورت روزانه پيگير اجراي روكش آسفالت در بافت فرسوده و معابر دوگنبدان باشند.

 

نویسنده: s
نظرات بینندگان
  1. علیزاده گفت:

    اگه آسفالت کردنشون مثل چهارراه نماز باشه که هنوز یک هفته نشده اسفالتش خراب شده همون بهتر کار نکنن..فقط بیت المال رو هدر میدید وبس.

  2. اریانیک گفت:

    درود بر مرد دلیر نماینده همیشه بیدار انشالا نمایندهگان همه اهل کار باشندتشکر