عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تاکید کرد: بیش از ۱۵ ماه از سقوط پرواز ۳۷۰۴ تهران- یاسوج، هواپیمایی آسمان می گذرد، در خواست می کنیم  گزارش حادثه هر چه سریعتر و در صحن قرائت شود.

به گزارش فریاد جنوب و به نقل از  روابط عمومی دفتر ارتباطلات مردمی نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد ودنا در مجلس شورای اسلامی ،غلام محمد زارعی  در نشست علنی امروز(یکشنبه، ۳ تیرماه) مجلس شورای اسلامی، در نطق میان دستور خود گفت: در آغاز هفته قوه قضاییه را گرامی می داریم و یاد و خاطره شهیدان، شهید دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران انقلاب را گرامی ۰و به تمامی کارکنان شریف و قضات پاک دست این قوه تبریک عرض می کنم.

نماینده بویراحمد ودنا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عدم ارائه گزارش حادثه هواپیمایی در یاسوج اظهار کرد: بیش از ۱۵ ماه از سقوط پرواز ۳۷۰۴ تهران- یاسوج، هواپیمایی آسمان می گذرد، با وجود اینکه موضوع در صحن مطرح و مقرر شد کمیسیون عمران به آن رسیدگی کند اما گزارش حادثه هنوز در صحن علنی بیان نشده است.

وی افزود: گزارش حادثه هر چه سریعتر  باید در صحن باید قرائت شود.

رئیس مجمع نمایندگان کهگیلویه وبویراحمد در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری های صورت گرفته، خوشبختانه روند رسیدگی به این پرونده در قوه قضاییه نتایج خوبی را به دنبال داشته و منجر به احقاق حق خواهد شد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس  در تذکری به ویزر راه و شهرسازی خواستار رفع مشکل پرواز های  فرودگاه یاسوج شد و اظهار کرد:وزیر راه و شهرسازی با وجود دستورات کتبی و تلفنی هنوز پروازهای فرودگاه یاسوج افزایش پیدا نکرده است، مردم و مسئولان برای دسترسی به سایر مراکز فرودگاهی متحمل صرف وقت و هزینه های زیادی هستند، انتظار می رود به صورت قاطع و جدی موضوع افزایش پروازهای یاسوج مورد توجه قرار مسئولان قرار گیرد.