09171417055پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر              
r_search r_search

مطالبات معوقه کارگران فضای سبز شهرداری یاسوج پرداخت شد | فریاد جنوب | فریادجنوب

کد خبر: 16212
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۹۸ - ۱۱:۰۶

پرداخت ۵ ماه از مطالبات معوق کارگران فضای سبز شهرداری یاسوج شهردار یاسوج گفت: ۵ ماه از مطالبات معوق کارگران فضای سبز شهرداری یاسوج که از سال ۹۵ به جای مانده بود، پرداخت شد. به گزارش فریاد جنوب ، دکتر نستهن مقدم در جمع خبرنگاران گفت: مبلغ ۲۸ میلیارد ريال برای مطالبات سنوات گذشته کارگران […]

مطالبات معوقه کارگران فضای سبز شهرداری یاسوج پرداخت شد
شهردار یاسوج گفت: ۵ ماه از مطالبات معوق کارگران فضای سبز شهرداری یاسوج که از سال ۹۵ به جای مانده بود، پرداخت شد.

به گزارش فریاد جنوب ، دکتر نستهن مقدم در جمع خبرنگاران گفت: مبلغ ۲۸ میلیارد ريال برای مطالبات سنوات گذشته کارگران فضای سبز پرداخت شد که با این مبلغ بدهی ماه های اردیبهشت تا شهریور سال ۹۵ پرداخت شد.

وی ادامه داد: تجمع روز گذشته کارگران با فراخوان از سوی شهرداری بوده تا این عزیزان بتوانند مطالبات خود را از پیمانکار دریافت کنند.

مقدم ادامه داد: طی یکسال گذشته جمعا ۱۳ ماه از مطالبات و معوقات حقوق کارگران سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری یاسوج پرداخت شده است.

شهردار یاسوج با تاکید بر دغدغه داشتن در خصوص معیشت کارگران تصریح کرد: خوشبختانه در این دوره کاری شهرداری و شورای اسلامی شهر یاسوج بخش زیادی از مطالبات کارگران واحدهای مختلف شهرداری که از سنوات گذشته برجای مانده بود پرداخت شد که باعث رضایتمندی و انگیزه کارگران شهرداری برای خدمات دهی بهتر به شهروندان گرامی شده است.

 

نویسنده: مینو آریانفر
نظرات بینندگان