پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09171417055       حمایت از کالای ایرانی      
r_search r_search

پرداخت بخشی از معوقات فرهنگیان بعد از دو سال با کسر ۱۶ درصد/تکریم مقام معلم به روش نوین | فریاد جنوب | فریادجنوب

کد خبر: 13598
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۹۸ - ۱۱:۵۸

پایگاه خبری فریاد جنوب: سالهاست در کشور ما همیشه از مقام والای معلمی صحبت می شود و حتی این شغل را همتراز با رسالت انبیای الهی قلمداد میکنیم.در بیانات امام خمینی رحمت الله علیه و همچنین مقام معظم رهبری همیشه اهمیت مقام معلم و لزوم رسیدگی به این قشر فرهیخته تاکید گردیده است. اما آنچه […]

پرداخت بخشی از معوقات فرهنگیان بعد از دو سال با کسر ۱۶ درصد/تکریم مقام معلم به روش نوین

پایگاه خبری فریاد جنوب: سالهاست در کشور ما همیشه از مقام والای معلمی صحبت می شود و حتی این شغل را همتراز با رسالت انبیای الهی قلمداد میکنیم.در بیانات امام خمینی رحمت الله علیه و همچنین مقام معظم رهبری همیشه اهمیت مقام معلم و لزوم رسیدگی به این قشر فرهیخته تاکید گردیده است.

اما آنچه در عمل می بینیم در تضاد کامل با این میزان اهمیت قرار دارد و معلمان همیشه جزء قشر آسیب پذیر و کم اهمیت جامعه برای دول کنونی و گذشته بوده است.

هر سال در چنین روزهایی یعنی در هفته گرامیداشت مقام معلم حرف ها و قول های زیادی از سوی مسئولین مطرح می شود ولی در عمل هیچگدام از این حرف و قول ها به طور کامل اعمال نشده است.نمونه بارز این مدعا پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان است که در این سال ها همیشه با تاخیر بیش از سال و بدون در نظر گرفن تورم سالانه پرداخت شده است.

جدید ترین نمونه این اقدامات امروز و باپرداخت معوقه حق الزحمه امتحانات خرداد سال ۹۶ که با کسر ۱۶ درصد اتفاق افتاد

مبلغی که با توجه به تورم ایجاد شده در طی خرداد ۹۶تا کنون و کسر از آن عملا توهین به شان و منزلت مقام معلم محسوب می شود.

برخی از فرهنگیان استان در تماس با این پایگاه خبری اعتراض شدید خود را اعلام کردند و خواستار پیگیری چرایی این اقدام از طرف وزارت آموزش و پرورش و همچنین اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد شدند.

بدیهی است که این پایگاه برای دریافت و انعکاس پاسخ این مطالبه از سوی مقامات مسئول آمادگی لازم را داراست.

نویسنده: میر امید
نظرات بینندگان
  1. خ اخلاقی گفت:

    پایگاه خبر فریاد جنوب ممنون از درج این مطلب بلالخره بعد از این همه خبر ومصاحبه در مورد مطالبات فرهنگیان در رسانه ها ،یکی پیداشد شد واقعیت ها را بیان کند.بازم ممنون .

  2. سید علی موسوی گفت:

    پرداختی آموزش و پروش به کارمنداش کجاش رو حساب بود که حالا بخوان حسابی پرداخت کنن