09171417055پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر              
r_search r_search

کشته شدن هفت نفرازاعضای یک خانواده در محور سادات وچرام | فریاد جنوب | فریادجنوب

کد خبر: 15134
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۹۸ - ۱۶:۰۷

جلال پورانفرد رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد به فریاد جنوب   گفت: خانواده هفت نفره محمدرحیم بابایی بهمراه فرزندان و ۲ نوه خود، دقایقی پیش بدلیل واژگونی و سقوط یکدستگاه وسیله نقلیه پژو پارس در محور سادات _ چرام متاسفانه جان خود را از دست دادند. وی افزود: ۲ نفر دیگر بغیر […]

کشته شدن هفت نفرازاعضای یک خانواده در محور سادات وچرام

جلال پورانفرد رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد به فریاد جنوب   گفت: خانواده هفت نفره محمدرحیم بابایی بهمراه فرزندان و ۲ نوه خود، دقایقی پیش بدلیل واژگونی و سقوط یکدستگاه وسیله نقلیه پژو پارس در محور سادات _ چرام متاسفانه جان خود را از دست دادند.

وی افزود: ۲ نفر دیگر بغیر از کشته شدگان این سانحه نیز دچار مصدومیت شدید بوده که به بیمارستان دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه انتقال داده شده اند.

به گزارش فریادجنوب ، در زمان ارسال خبر کار انتقال اجساد از پرتگاه که این وسیله نقلیه از آن پرت شده توسط مردم محلی در حال انجام است.

محور سادات _چرام دارای پیچ های بسیار خطرناک بوده که بیش از پنج سال است کار تغییر پیچ ها و حذف نقاط حادثه خیر آن به حال خود رها شده است.

شهرستان چرام از شهرستان های گرمسیری استان کهگیلویه و بویراحمد محسوب می شود که با یاسوج مرکز این استان حدود ۲۰۰ کیلومتر فاصله دارد.فرازخبر

نویسنده: mousavi
نظرات بینندگان
 1. زهرا گفت:

  با سلام…همیشه تصادفی میشه میگن به دلیل سرعت زیاد .خواب آلودگی راننده.و…….
  یه بار هم بگن بدی جاده ها‌ عدم نظارت و آسیب شناسی و برطرف کردن نقاط حادثه خیز…تاکی باید مسولیت بی تفاوت باشن.مگه جان مردم این قد بی ارزش شده

 2. ب ح گفت:

  چه کسی باید پاسخگو باشد
  تا کی سهل انگاری مسول مربوطه به مرگ هموطنان عزیز منجر بشه

 3. گچساران گفت:

  آخ سی ای مردم بدبخت. خدا رحمتشون کنه. خداوند به او دوتا مصدوم سلامتی بیه. په بزرگواری من ای ۸ سال چه کرده سی جاده سادات به چروم؟

 4. آفتاب گفت:

  متاسفانه اداره راه هیچ نظارتی رو جاده های استان نداره.شما همین جاده دوبانده گچساران را در نظر بگیرید تکه ای که جدیدا افتتاح شده ببین چه خبره؟

 5. رضا پویان یاسوجی گفت:

  آخی تا قیومت.قلبم ودرد اومه. ای خدا تا کی باید شاهد از دست دادن عزیزان مان در نقاط حادثه خیز جاده ها و خودروهای بی کیفیت باشیم.😢😢

 6. داورپناه گفت:

  واقعا باید خون گریست… خداوند صبری جزیل به بازماندگان عطا فرماید

 7. عارف گفت:

  اخ تا قیومت خدا یا صبری به بازماندگان عطا بفرما وی ظلم گرون

 8. رضا گفت:

  آخی روحشون شاد خیلی ناراحت شدم،ولی چرا ۸نفر تو یه ماشین

 9. ناشناس گفت:

  بایداز مدیران ادوارگذشته وحال پرسید مگرکارتان غیراز نظارت برجادها ورفع نقاط حا دثه خیز