09171417055پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر              
r_search r_search

کمیته امداد برای زن لودابی و دو دختر معلولش خانه می‌سازد | فریاد جنوب | فریادجنوب

کد خبر: 15347
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۹۸ - ۰۸:۱۳

پس از انتشار کلیپی از وضعیت زندگی زنی در منطقه لوداب که دو دختر معلول داشت، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با سفر به لوداب از ساخت خانه برای این زن روستایی خبر داد. به گزارش فریاد جنوب ، پس از انتشار کلیپی از وضعیت زندگی زنی در منطقه لوداب بویراحمد به همراه دو […]

کمیته امداد برای زن لودابی و دو دختر معلولش خانه می‌سازد

پس از انتشار کلیپی از وضعیت زندگی زنی در منطقه لوداب که دو دختر معلول داشت، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با سفر به لوداب از ساخت خانه برای این زن روستایی خبر داد.

کمیته امداد برای زن لودابی و دو دختر معلولش خانه می‌سازد

به گزارش فریاد جنوب ، پس از انتشار کلیپی از وضعیت زندگی زنی در منطقه لوداب بویراحمد به همراه دو دختر معلولش و درخواست او مبنی بر تعمیر خانه‌ و محل زندگیش که استحکام لازم را نداشت روز گذشته مدیرکل کمیته امداد با سفر به منطقه لوداب از نزدیک با وضعیت زندگی این زن آشنا شد.

قباد مبشری به همراه لطیف‌پور مدیر کمیته امداد منطقه لوداب روز گذشته با سفر به لوداب از نزدیک در جریان زندگی این خانم و دو فرزندش قرار گرفت.

وی در این دیدار با اشاره به اینکه به عقیده کارشناسان خانه این زن لودابی باید از نو ساخته شود گفت: با کمک خیرین سهم آورده این خانواده فراهم شده و پس از اخذ مجوز ساخت، کمیته امداد و بنیاد مسکن با همکاری سایر ادارات ساخت خانه را آغاز می‌کنند.

مدیرکل کمیته امداد خاطرنشان کرد: به محض اخذ گواهی ساخت کار ساخت مسکن در زمینی که در نظر گرفته شده آغاز و تلاش خواهیم کرد در مدت سه یا چهار ماه و قبل از آغاز بارندگی‌ها برای این زن روستایی و دو دختر معلولش سرپناه بسازیم.

نویسنده: مینو آریانفر
نظرات بینندگان